otomatik döner kapı ankara
otomatik döner kapı ankara
otomatik döner kapı ankara

Döner Kapı İstanbul | Revolving Door Turkey

Döner Kapı İstanbul işletmelerinize göre tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Döner kapılar insan trafiğinin çok olduğu yerlerde market arabaları gibi büyük geçişlerin sağlanması gerektiği yerlerde geniş bir geçiş imkânı sunar. Dış ve iç mekânı birbirinden ayırıp toz, kir, yağmur, rüzgâr girişini ve ısı kaybını önler bu kapılar özel sistemler tasarlanarak acil durumlarda açılarak veya kaldırılarak acil çıkış kapılarına dönüştürülebilir.

Manuel Döner Kapılar | Manuel Revolving Door

Manuel Döner Kapılar elle itilip kapının dönmesi sağlanarak geçiş yapılan kapılardır. Bu kapılar isteğe göre tercih edilebilir maliyeti motor sistemi olmadığı için çok uygundur. BABDOOR kalitesi ile kapılar sağlam metallerden yapılarak kullanım ömrü uzatılmıştır.

OTOMATİK KAPI İSTANBUL

Sıkça Sorulan Sorular

Döner kapıların avantajları mekanınıza ultra şıklık katar ve geniş bir geçiş imkânı sunarak trafiği rahatlatır. Dezavantajları ise bina ve site gibi yerlerde kullanılması tavsiye edilmez. Genelde büyük işletme ve alışveriş merkezlerinin tercihi olan bu kapılar tarafımızca imalatı ve montajı en kısa sürede tasarlanmaktadır.
Döner Kapı fiyatları diğer otomatik sistemlere göre fiyatları biraz daha pahalıdır, şık görünümleriyle işletmenize profesyonellik katan bu sistemler kullanılan malzemeye ve kur farkına göre değişiklik gösterebilir en iyi fiyatı almak için bizimle şimdi iletişime geçin.
Döner kapıların arızaları genellikle yürütme aksamının zorlanmasından dolayı kaynaklı olabilir. Uzun yıllar boyu deneyimi olan uzman ekibimiz aradığınız gün tespitini ve onarımını gerçekleştirirler. BABDOOR kalitesi kendine ait olmayan cihazların da bakım ve onarımı yapar.
Döner Kapı Çeşitlerimiz Kompakt Döner Kapılar, Yüksek Kapasiteli Döner Kapılar, Camdan Yapılma Döner Kapılar, Erişim Kontrollü Döner Kapılar, bunları detaylıca açıklamak gerekirse Yüksek Kapasiteli Döner Kapılar Yüksek Kapasiteli Döner Kapılar iki kanatlı ya da 3 kanatlı olarak imal edilebilir. Bu kapılar merkezi büyük bir mile ihtiyaç duymadan çevresel tahrik birimini kullanarak çok geniş geçiş imkânı sunar. Çocuk arabaları, market arabalarının geçişi gibi zor ve yer kaplayan projeler için bire bir çözümdür. Bu kapılar izolasyonu sağladı gibi yanlarında bulunan vitrinlere de reklam koyma imkânı sunar. Kompakt Döner Kapılar Bu kapılar hızları yüksek, orta ve düşük şeklinde ayarlanabilir, Döner Kapılar toz, ısı gibi faktörleri engelleyip ortamınıza değer katacaklardır. Bu kapılarda kilit sistemleri bulunduğundan dolayı işletmeleriniz istediğiniz vakit güvende kalacaktır. Cam Döner Kapılar Tavanından kapılarına kadar her yeri camdan yapılma olan bu döner kapılar mekanlarınızı birer sanat eserlerine dönüştürür. LED lambalarla aydınlatılan bu kapılar işletmelerinizin izolasyonunu sağlayıp geçişlerini kolaylaştıracaktır. Erişim Kontrollü Döner Kapılar Erişim kontrollü döner kapılar istenildiği yöne doğru ayarlana bilir geçiş trafiğiniz nasıl akıyorsa istediğiniz gibi ayarladığınız bu sistemler ayrıca güvenliği ön plana çıkartırlar. Kapı kanatlarının açılabilmesi camların gerektiği durumlarda kırılabilir olması acil durumlarda geçiş imkânı sunar.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Döner Kapı Fiyatları İstanbul

Otomatik Döner Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN