bariyer ankara
bariyer ankara
bariyer ankara

BARİYER SİSTEMLERİ İSTANBUL

Kollu ve mantar bariyerleri istenilen bölgede güvenliği artırmak ya da geçiş kontrollerini denetlemek amacı ile kurulan başarılı sistemlerdir. Bariyer Sistemleri İstanbul hava alanları, otoparklar ve evlerinizde kısacası kontrol noktası kurmak istediğiniz her yerde kullanılabilir. Kullanılan bariyer kollarının uzunlukları 3 ila 8 metre arası istenilen şekilde değişmektedir. Bu sistemler güvenlikli olduğu kadar konforlu halede getirilebilir. Bu sistemleri konforlu hale getirmek için kartlı veya otomatik geçiş sistemi kurulabilir. Aynı zamanda kumandalı sistem eklemekte mümkündür. Bariyerlerin açılış süreleri istenilen şekle göre 3 ila 10 arası değişir. Bariyerlere eklenen fotoselli sistem sayesinde siz altından geçerken kapanmaz ve bu şekilde araçlarınıza hiçbir zarar gelmez.

BARİYER SİSTEMLERİ İSTANBUL

Sıkça Sorulan Sorular

Bariyer sistemleri 2 çeşittir. Kollu Bariyer İstanbul Kollu Bariyer Sistemleri güvenliğin daha düşük ve araç geçişlerinin aşırı yoğun olduğu yerlerde tercih edilir. Sanıldığı kadar dayanıksız değil, yapılan kol alüminyumdan olduğu için ve motoru daha hızlı olduğu için genelde bu sistemler tercih edilir. Fiyat performans açısından uygundur.
Bu bariyer sistemimiz ise kendi içinde 6 çeşidi vardır, bunlar sabit, manuel, pnömatik, elektromekanik, kendinden hidrolik iç üniteli ve hidrolik olarak sıralanabilir gece vakitleri daha iyi görünmesi için ışıklandırılabilir. Hidrolik özellikli bariyer sistemleri yağ basıncı ile çalışmaktadır, İç üniteli sistemin farkı ise kabin gözükmemektedir. Pnömatik bariyer sistemleri ise kompresör yardımıyla hava basıncı ile çalışmaktadır. Elektromekanik sistemler ise dişli yardımıyla işlev görmektedir. Manuel sistemler ise mekanik olarak ya da gazlı olarak çalışmaktadır anahtar yardımı ile açılıp kapatılabilir. Yerin altına girip tekrar çıkabilen sistemlerdir bu sistemler zeminden destek aldıkları için ve çelikten üretildiği için zarar görmeleri çok zor bir ihtimaldir genelde yüksek risk taşıyan bölgelerde tercih edilir. Antiterör özelliği taşımaktadır. Bu sistemlerin kurulumu biraz daha meşakkatli olduğundan fiyatı biraz daha pahalıdır. Ama kolay kullanım ve güvenlik açısından biz bunları önermekteyiz.
Kollu bariyerler olası bir elektrik kesilmesi durumunda eğer yedek güç jeneratörü yoksa çalışmayacaktır ama bariyerin motorunun kısmında manuel'e alma vanası vardır bunu çevirdiğiniz zaman kolay bir şekilde açılıp kapanmaktadır.
Mantar bariyerler altında bulunan anahtar kısmı çevrildiğinde basınç otomatik olarak onu yukarı doğru itecektir eğer kapatmak istiyorsanız üstüne güç uygulayıp kapandıktan sonra anahtarla kilitlemeniz gerekir
Bariyer sistemlerinin montajı uzman ekiplerimizce en kısa sürede yapılmaktadır. Bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Bariyer sistemlerinin malzemeleri kur üzerinden değişiklik gösterebilir. Sürekli olarak güncel bir fiyat veremediğimizden dolayı müşterilerimizi mağdur etmemek açısından bizimle iletişime geçip fiyat almaları daha doğrudur.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Bariyer Fiyatları İstanbul

Otomatik Bariyer Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN