hızlı pvc kapı ankara
hızlı pvc kapı ankara
hızlı pvc kapı ankara

Hızlı PVC Kapı

Hızlı PVC Kapı en çok fabrika, depo, hangar gibi alanlarda geçişin hızlı olması gerektiği zamanlarda tercih edilir. Hızlı PVC Kapılar sızdırmaz özelliği ile maliyetsiz kullanım hedeflenir. Bu kapıların üretim çeşitleri alüminyum, çelik ve lamel branda olarak imal edilir. Sessiz, kolay ve hızlı kullanımı sayesinde tercih edilir.
Hızlı PVC Kapılar Nasıl Üretilir?
Hızlı PVC Kapıların profilleri alüminyum ve çelikten üretilir, çeliğin daha da sağlamlaştırılması için galvaniz kaplama kullanılabilir. Bu profillere monte edilen brandaların üretim şekli pencereli, penceresiz, kapısı olan şeklinde çeşitleri mevcuttur. Üç metreyi geçen boyutlarda sağlamlık ve güvenilirlik açısından Katlanabilir PVC Kapılar kullanıyoruz daha küçük boyuttakiler için sarmal kapılar imal ediyoruz, devasa yapılar için de Hangar Kapıları kullanılır. Kapıların açılması için Metal Kütle Dedektörü, buton, kumanda ve fotoselli sistem kullanabilirsiniz.
Çelik Üretim
Hızlı PVC Kapılar aksamı çelik olarak üretilebilir buda kullanım ömrünü uzatır, sistemler sarmal veya katlanabilir olarak imal edilebilir. Brandaları kaliteli kumaştan ve şeffaf olarak tasarlanabilir. Oldukça sessiz ve yalıtkan olan bu malzemeler seksiyonel kapılara göre maliyeti daha ucuzdur.
Alüminyum Üretim
Alüminyum olarak da üretilebilen bu kapılar çelik olanlarına göre daha hesaplıdır. Alüminyumda oldukça dayanıklı bir malzeme olmasından dolayı kullanım ömrü uzundur, bu sistemlerde de yine tercihe göre sarmal ve katlanabilir olarak imal edilir. Kaliteden taviz vermeden yapılan kaliteli ve şeffaf brandalarla uzun yıllar boyu fabrikalarınızı koruyabilirsiniz.
Katlanabilir Kapılar, Sarmal Kapılar ve Hangar Kapıları
Hızlı PVC Kapılar katlanabilir ve sarmal olarak iki şekilde de imal edilebilir. Bunlar arasındaki fark ise sarmal kapılarda kapı motor bölümüne sarılarak açma ve kapama işlemi yapılmaktadır. Katlanabilir Kapılarda ise brandalar bölüm bölüm katlanarak yukarı doğru çekilir. İki türlüde dar alanlarda rahatça kullanım sağlanır, bu ikisini ayıran özelik ise sarmal kapılar 3 metreyi geçtikleri zaman rüzgâra karşı daha güçsüzdür, motor bölümüne sarılan bu brandalar daha fazla yer alacak şekilde tasarlanamazlar, ağırlık açısından dezavantaja düşerler. Katlanabilir Kapılar ise 3 metreyi aştıklarında kullanılır rüzgâra karşı daha dirençlidir.

HIZLI PVC KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Hangar Kapıları Mega Kapılar olarak da bilinmektedirler, bu kapılar büyük geçişlerin tercih edildiği uçak hangarları ve madenler gibi yerlerdir. Hangar Kapıları özel olarak mimariye göre tasarlanmaktadır. Hangar Kapıları rüzgâra karşı dirençli olmaları için ortalara konulan açılabilir destek direklerinden yararlanırlar. Ana çerçeveleri üretmek için sert preslenmiş bir ekstrüde anodize alüminyum alaşım kullanılır.
İstediniz ölçülerde ve boyutlarda imal edilen bu ürünlerin montajı çok kolaydır. Profesyonel ekibimiz tarafından hızlıca monte edilebilen bu sistemlerde garanti süremiz mevcuttur garantisi bitse de bitmese de her türlü tamir bakım onarım tarafımızca itina ile yapılmaktadır.
Hızlı PVC Kapılar fiyat konusunda oldukça tatmin edicidir. Tercih edilen boyutlara ve tasarımlara göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Bilgi için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın her türlü desteği vermeye hazırız.
  • Rüzgarlara karşı dayanıklıdır.
  • Galvanizli çelik ve alüminyumla güçlendirilmiştir.
  • Elektrik kesintilerinde manuel sistem sayesinde kullanımı kolaydır.
  • Kaliteli motorlar sayesinde hızlıdır.
  • Barandalar şeffaf olarak kullanılabilir.
  • Büyük Yapılarda Kullanılabilir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı PVC Kapı Fiyatları

Hızlı PVC Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN