otomatik kapı istanbul
otomatik kapı istanbul
otomatik kapı istanbul

İstanbul Otomatik Kapı

İstanbul Otomatik Kapılar tüm Türkiye’ye imalatı yapılan kaliteli ve uzun ömürlü kapılardır. İstanbul Otomatik Kapılar işletmelerinize ve evlerinize benzersiz deneyimler sunacaktır. İstanbul Otomatik Kapılar sayesinde insan trafiğinin geçişleri oldukça rahatlayacak ve izolasyon sağlayacaktır.

Otomatik Kapı Nedir?

İstanbul Otomatik Kapıları Fotoselli Sistemi sayesinde sizi gördüğü zaman el değmeden açılan hijyenik sistemlerdir. Bu sistemlere şifreli paneller takılarak güvenlikli hale getirilebilirler. Otomatik Kapılar kapanma süreleri ayarlanabildiğinden içerinin ısı kaybını önler ve masraflarınızı kısar. İstanbul Otomatik Kapıların profilleri alüminyumdan yapılma olup dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması hedeflenmiştir.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Otomatik Kapı İstanbulun birçok çeşidi bulunmaktadır.
Bunlar Tek Kanatlı Kapı, Çift kanatlı Kapı, Hermetik Kapı, Teleskopik Kapı ve Yarı Teleskopik Kapıdır.
Tek Kanatlı Kapılar montajı yapıldıktan sonra tek kanadı hareket eden kapı tipleridir. Çift Kanatlı Otomatik Kapılar ise 2 kanadının da ayrı yönlere açılıp kapandığı kapılardır.

Hermetik Kapılar sızdırmaz kapı olarak da bilinirler. Bu kapılar antihijyenik özelliklere sahiptirler ve ortamdaki basıncı sabit tutarlar. Teleskopik Kapılar ise dar alanlarda kullanımı hedeflenmiş olup kapılar üst üste gelecek şekilde açılıp kapanmaktadır.
İstanbul Otomatik Kapı Fiyatlarımız ise montaja dahil olup kura bağlı olarak değişmektedirler. Montajlarımız uzman ekiplerimiz tarafından en kısa sürede takılmaktadır. En iyi tekliflerden yararlanmak için bize ulaşın.
Otomatik Kapı uygulamalarımız Bab Door garantisi altındadır ve kullanıcı hatası dışında ücretsiz servis tamir desteği sağlanmaktadır. Firmamız dışındaki ürünlerin de servis tamir hizmetlerini yapmaktayız. Bab Door ürünleri ya da uygulamalarıyla ilgili yaşayacağınız herhangi bir servis ihtiyacında firmamız personelleri tarafından sizlere kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Otomatik Kapı İstanbul Servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Fotoselli kapılar enerji tasarrufları sağlar. Kışları yarım açılabilir olarak ayarlayıp ya da komple kapalı kal modu kullanarak ısı giderlerinizi yarı yarıya düşürebilirsiniz.

Otomatik Kapılar sadece iş yerleri ve AVM’ler için değildir. Aynı zamanda evlerinize ve apartmanlarınıza da yapılarak estetik görünümler kazandırabilirsiniz. Fotoselli Kapıların camları oldukça dayanıklı olarak imal edilir uzun ömürlü ve kalitelidir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı Fiyatları İstanbul

Otomatik Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN