doksan derece açılır kapı ankara
doksan derece açılır kapı ankara
doksan derece açılır kapı ankara

Doksan Derece Açılır Kapı

Doksan Derece Açılır Kapı el sensörü ve fotoselli sistem sayesinde otomatik açılma sağlar. Bu kapılar binalarınızın ve işletmelerinizin hijyen isteyen (tuvalet, hastane kapısı vb.) yerlerinde kullanılabilir. Kapılar otomatik açıldığından el değmenize gerek yoktur ve geçiş rahatlığı sağlar. Engelli vatandaşlar için oldukça kullanışlıdır. BABDOOR marka kapılar garantilidir, kullanılan kaliteli motor ve alüminyum profil sayesinde uzun ömürler boyu kullanmanızı sağlar. Doksan derece açılır kapılar istenildiği zaman şifreli paneller kullanılarak güvenlikli hale getirilebilir. BABDOOR tescilli kapılarımız birçok testten geçirilip Avrupa standartlarını karşılamaktadır. Aynı zamanda kapılarımız motorlarının kalitesi sayesinde sessiz çalışma avantajı sunar. Doksan derece açılır kapılarımız paslanmaz çelik profil, paslanmaz çelik kaplama,tüm renk seçenekleri ve farklı opsiyonel cam ve renk seçenekleri sunar.

Kanat taşıma kapasitesi: 180 Kg
Kanat Genişliği: DW = 500mm – 1400mm
Voltaj: AC 220 v+-10%. 50 -60 Hz
Açılış Kapanız Hızı: 2.5s – 10s (ayarlanabilir)
Açılış Bekleme Süresi: 0-9 s (ayarlanabilir)
Basınç Gücü: 80N
Manuel Açma Kuvveti: 30N
Çalışma Sıcaklık Aralığı: -20 derece ve +50 derece
DOKSAN DERECE AÇILIR KAPILAR

Sıkça Sorulan Sorular

Doksan derece açılır kapılar isterseniz kapısıyla birlikte takılır isterseniz hali hazırda olan kapılarınız otomatik sisteme dönültürülebilir. BABDOOR kalitesi ile kapılarınız garanti altındadır.
Doksan derece açılır kapılar maliyeti oldukça uygundur. BABDOOR Kalitesi ile kapılarınız aradığınız gün imalatına başlanır ve kısa zamanda montajı yapılır. Fiyatlarımız kura bağlı olarak değişmektedir. En iyi teklifimizden yararlanmak için hemen iletişime geçin.
BABDOOR’un uzman ekipleri tarafından garantili olan kapıları aradığınız gün servisi yapılmaktadır. Kapılarınız bizim markamız değilse bile en iyi şekilde tamiri ve bakımını üstleniriz.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Doksan Derece Açılır Kapı Fiyatları

Doksan Derece Açılır Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN