otomatik kepenk ankara
otomatik kepenk ankara
otomatik kepenk ankara

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk çok dayanıklı, şık görünümleriyle işletmelerinize, evlerinize yıllar boyu konfor ve koruma sağlar. BABDOOR Otomatik Kepenkler eskiden manüel olarak ve dayanıksız malzemelerden yapılırdı bu da birçok sıkıntıyı beraberinde getiriyordu artık evlerinizin ve işletmenizin tüm cephelerine şık tasarımlarla ve çok dayanıklı olan çelik malzemelerle uygulanabilir. Aynı zamanda içleri poliüretan dolgu ile doldurulabilir. İsteğe göre uzaktan kumanda ve ya buton gibi kolay kullanımı da mevcuttur. Kepenkler sarmal şekilde yapılıp daha az yer kaplaması sağlanabilir. Elektrikli ve motorlu olarak da çeşitleri bulunur.

OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Çelik Kepenk
Otomatik Çelik Kepenkler artık birçok çeşit, şekil ve tasarımla yapılabiliyor. Açıklayıcı bir anlatım yapmak gerekirse malzemenin çelik olması patlayıcı madde ve darbelere karşı çok daha dayanıklı olmasını sağlıyor buda kuyumcu depo gibi işletme ve yapılarınızda en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Çelik Kepenkler isteğe göre dolgulu, dolgusuz, galvaniz kaplama olarak yapılabiliyor, galvaniz kaplama yapılan çelik kepenk ömür boyu paslanmadan kullanılır.
Alüminyum Kepenk
Alüminyum kepenkler uzun süreli dayanıklı olmalarıyla bilinir, dolgulu dolgusuz evlerinizin kapı, pencere ve garajlarına işletmelerinizin ise her yerine uygulanabilir ve bu kepenklere galvaniz uygulandığı zaman uzun yıllar boyu kullanım sağlar galvaniz dediğimiz yöntem ise maddenin 450 – 455 derece çinkonun içine malzemenin batırılıp kaplanması ile yapılır buda 3 katlı bir koruma sağlar.
Dolgusuz Kepenk
Dolgusuz kepenk ise fiyat performansından biraz daha uygundur ama ısı ve ses yalıtımından taviz vermek gerekir. Garaj gibi yapılarda daha çok tercih edilebilir.
 • Tüm kapı ve pvc sistemleri ile uyumludur.
 • Pencereler için ister tam ister yarım şekilde açılır mazgallara sahiptir.
 • Her türlü kanat uygulamalarında kullanılabilir.
 • Farklı desenler ve kaplamalar uygulanabilir.
 • İsteğe göre Çelik ya da Alüminyumdan üretilir
 • İçleri poliüretan dolgudur.
 • Galvaniz kaplama yapılır.
Yangın Kepenkleri yangın esnasında otomatik harekete geçen alevi geçirmeyen özel tasarım kepenklerdir. Bu sistemler tehlike arz eden yerlerde iç ve dış koruma sağlamak amacı ile üretilmiştir.
Fonksiyonel özellikleri:
 • Her yönüyle dayanıklıdır.
 • Sessiz çalışır.
 • Otomatik olması sebebiyle kullanımı kolaydır.
 • Güç kesintisinde bile manüel kullanımı oldukça pratiktir.
Firmamız bünyesinde çalışan birçok profesyonel usta bulunmaktadır sadece montajı için değil aynı zamanda tamiri ve bakımı da istenildiğinde yapılmaktadır fiyat, performans ve işçilik konusunda uzun yıllar boyu süren tecrübemizden en kısa sürede yararlanabilirsiniz.
Otomatik Kepenk Fiyatı kullanılan kaliteli malzemelerin çeşidine göre ve kura bağlı olarak değişiklik göstermektedir. En iyi teklifler için bizimle iletişime geçin.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Fiyatları

Otomatik Kepenk Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN