otomatik panjur ankara
otomatik panjur ankara
otomatik panjur ankara

Otomatik Panjur

Otomatik Panjur evlerinizin ve işletmelerinizin geceleri güvende kalmasını sağlar bu sistemler istenilirse mazgal gibi kullanılıp ortam havalandırılması yapılabilir. Otomatik panjurlar isteğe göre kumandalı ya da butonlu sistem uygulanabilir. Bu sistemler genellikle alüminyumdan yapılsa da güvenlik önlemleri artırılmak amacı ile çelik olarak da imal edilebilir. Otomatik Panjurlar içi poliüretan dolgulu olduğu zaman soğuk havayı engelleyecek ve yapılarınızı sıcak tutacaktır. BABDOOR kalitesi ile üretilen otomatik panjurlarımız bantlarının ve contalarının sağlamlığını garanti eder. Ürünlerimiz hepsi garanti altındadır. Panjurlarınızı daha önceden manuel olarak taktırmış olabilirsiniz kolay bir şekilde tekrar otomatiğe dönüştürülebilir.

OTOMATİK PANJUR SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Panjurlarımız otomatik ve manuel olarak imal edilir. Sistemlerimizde kullandığımız metaller alüminyum ve çelik olmaz üzere 2 çeşittir ve içleri yine isteğinize göre poliüretan dolgulu olarak imal edilebilir.
Otomatik panjurların motorları genellikle iç tarafta bulunduğu için zarar görmez ve eskimezler. Ama contalar ve bantlar deforme olabilir. BABDOOR uzman ekiplerimiz tarafından aradığınız gün gelip arıza tespitini ve değişimini yaparız. Ürünlerimiz garanti altındadır, eğer ürünlerimiz BABDOOR marka değil ise yine yardımcı oluruz.
Otomatik panjurlar alüminyum, çelik, galvanizli çelik, poliüretan dolgu sistemlerin özelliklerine ve kura bağlı olarak değişmektedir. Maliyeti gayet uygun olan bu sistemlerimiz için bizimle iletişime geçin.
Elektrikli panjurlar elektrik mekanizmasına su değmediği sürece hiçbir sıkıntı vermeyecektir. Eğer kullanılan panjurlar kaliteli metallerden yapılmazsa güvenliği sağlanamaz BABDOOR marka panjurlarımız en iyi kalite ve güvence ile hizmetinize amadedir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Panjur Fiyatları

Otomatik Panjur Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN