bahçe kapısı ankara
bahçe kapısı ankara
bahçe kapısı ankara

Bahçe Kapısı İstanbul

Bahçe Kapısı İstanbul üretimi Ankara’da yapılıp istenilen her yere gönderimini sağlıyoruz. Bahçe kapıları günümüzde apartmanlara, sitelere, villalara, şirketlere araç giriş çıkışlarının bulunduğu ve güvenlik önlemlerinin sağlanması gereken her yere imalatını ve montajını yapıyoruz. BABDOOR kalitesi ile üretimi yapılıp uzman ekiplerimizce montajı sağlanmaktadır.

BAHÇE KAPISI İSTANBUL

Sıkça Sorulan Sorular

Bahçe kapılarını eğer istediğiniz bir model var ise ya da seçmek istiyorsanız tasarımı hemen yapılıp imalata geçirilir. Uzun yıllar boyu süren deneyimimiz sayesinde kullandığımız dayanıklı malzemeler ve otomasyon sistemleri ile bahçe kapılarını uzun yıllar boyu konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.
Bahçe kapılarını askılı sistem, kayar sistem ya da manuel olarak tasarlayabiliriz. İsteğinize göre son derece kaliteli malzemeler ve motorlar kullanılır. En kısa sürede montajı ve imalatı sağlanır.
Bahçe kapılarının kayar sistemle yapılması yana doğru açılmasını sağlar geçişlerin normal ya da az olduğu yerlerde tercih edilebilir. Bu sistemlerde elle, kumanda ile, metal kütle detektörü ile ya da otomatik tanıma sistemi ile kontrolü sağlanabilir.
Manuel bahçe kapıları yana kayar veya normal açılabilir sistem olarak istenilen yere şık dizaynlar şeklinde tasarlanır. Bunlar otomatik sistem takılmadığından dolayı maliyetleri daha uygundur. Tercihe göre istenilen ürün imalatı ve montajı tarafımızca yapılacaktır.
İstanbul bahçe kapısı fiyatlandırmalarımız güncel kur üzerinden yapılmaktadır. Bu yüzden günden güne değişiklik gösterebilmektedir. Eğer fiyatlar için teklif almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Bahçe Kapısı Fiyatları Ankara

Otomatik Bahçe Kapısı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN