otomatik kepenk ankara
otomatik kepenk ankara
otomatik kepenk ankara

Otomatik Kepenk İstanbul

Otomatik Kepenk İstanbul firmamız çok iyi izolasyon sağlayan güvenilir, maliyeti az, mucize niteliğinde bir sistem sunmaktadır. İstanbul Otomatik Kepenkler temiz ve dürüst çalışma mantığı ile Türkiye’nin dört bir yanını sarmaktadır. Fabrikalarınıza, evlerinize, işyerlerinize istediğiniz her yere anında montajı yapılabilen bu sistemler aynı zamanda çelik olarak imal edilip patlamalara darbelere ve çizilmelere karşı her türlü korumayı sağlar. Aynı zamanda motorunun kalitesi, zamanında yapılan bakımlar ile uzun yıllar boyu hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Elektrikler kesildiğinde artık üzülmeyeceksiniz. İstanbul Otomatik Kepenk özel yayları sayesinde manüel olarak açmak artık bisiklet sürmek kadar kolay. İş yerim güvende sıcak temiz olsun aklım kalmasın diyorsanız İstanbul Otomatik Kepenkler sizin için en iyi çözümü sunar keyifli kullanımlar dileriz.

OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Otomatik kepenk aldığınız şirketin kapandığını ya da otomatik kepenk tamiri yapmadıklarını duyduysanız üzülmeyin İstanbul Otomatik Kepenk tecrübesi ile yanınızda. İstanbul Otomatik Kepenk Tamiri konusunda hizmetimiz bugün 22.yılında. Bu zamana kadar birçok farklı firmanın otomatik kepengini tamir ettik. Müşterilerimizden gelen tamir isteğinin en çok çözümü kumanda pilinin değiştirilmesi. Evet doğru okudunuz pilin değiştirilmesi. Tamir için başvuran müşterilerin yüzde kırkı biten kumanda pili nedeniyle bize ulaşıyorlar. Sizlere hizmet vermekten onur duyarız fakat izlenimlerimiz; bizi pil için çağırdıklarından dolayı müşterilerin çok mahcup duruma düştükleri. Bu duyguyu yaşamamak için mutlaka kumandanın pilini değiştirmeyi deneyin. Sorun devam ediyorsa yedek kumanda ile de denemenizi öneriyoruz. Sorununuz devam ediyorsa şalterlerinizi kontrol edin. Bu üç aşama sonrası hala sorun devam ediyorsa mutlaka İstanbul Otomatik Kepenk firmamızı arayın. Elektrik akımı yüksek geldiği için motorunuz yanmış olabilir. Uzmanlarımız, sizlere hemen İstanbul Otomatik Kepenk Tamiri konusunda destek verecektir.
Otomatik kepenkler dayanıklılığı ve sağladığı izolasyona göre şaşırtıcı derecede cazip fiyatlara sahiptir. Otomatik Kepenk Fiyatları istenilen boyuta ve çeşide göre farklılık gösterebilir. En iyi planımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Otomatik Kapı uygulamalarımız Bab Door garantisi altındadır ve kullanıcı hatası dışında ücretsiz servis tamir desteği sağlanmaktadır. Firmamız dışındaki ürünlerin de servis tamir hizmetlerini yapmaktayız. Bab Door ürünleri ya da uygulamalarıyla ilgili yaşayacağınız herhangi bir servis ihtiyacında firmamız personelleri tarafından sizlere kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Otomatik Kepenk Tamiri İstanbul servisimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
Çelik Kepenk: Otomatik Çelik Kepenkler artık birçok çeşit, şekil ve tasarımla yapılabiliyor. Açıklayıcı bir anlatım yapmak gerekirse malzemenin çelik olması patlayıcı madde ve darbelere karşı çok daha dayanıklı olmasını sağlıyor buda kuyumcu depo gibi işletme ve yapılarınızda en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Çelik Kepenkler isteğe göre dolgulu, dolgusuz, galvaniz olarak yapılabiliyor. Alüminyum Kepenk: Alüminyum kepenkler ise uzun süreli dayanıklı olmalarıyla bilinir, dolgulu dolgusuz evlerinizin kapı, pencere ve garajlarına işletmelerinizin ise her yerine uygulanabilir ve bu kepenklere galvaniz uygulandığı zaman uzun yıllar boyu kullanım sağlar galvaniz dediğimiz yöntem ise maddenin 450 – 455 derece çinkonun içine malzemenin batırılıp kaplanması ile yapılır buda 3 katlı bir koruma sağlar.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Fiyatları İstanbul

Otomatik Kepenk Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN