fotoselli kapı ankara
fotoselli kapı ankara
fotoselli kapı ankara

Fotoselli Kapı İstanbul

Fotoselli Kapı İstanbul günümüz teknolojilerinin en büyük buluşlarındandır. Bu kapılar engelli vatandaşlar için ya da insan trafiğinin çok fazla olduğu yerlerde en iyi çözümü sağlar. Dokunmadan sizi gören radarı, dayanıklı alüminyum profilleri sayesinde uzun yıllar boyu kullanım ve avantaj sağlar. İstanbul Fotoselli Kapılar profesyonel çalışma ekibimiz ile Türkiye'nin dört bir yanına imalat, dünyanın birçok tarafına da ihracat yapmaktadır. İstanbul Fotoselli Kapı montajlarını da yapmaktayız. Servislerimiz ve bayilerimiz hiç durmadan sürekli Yetiş Otomasyon Fotoselli Kapılarını her yere montajlamaktadır. İstanbul Otomatik Kapılar uzun yıllar boyu edindiğimiz çeşitli deneyimler sayesinde müşterilerimize ve kullanıcılarımıza güler bir yüz ve rahat bir deneyim yaşatır. En iyisi olan İstanbul Otomatik Kapılardan sizde yararlanmak istiyorsanız en kısa sürede bize ulaşabilirsiniz.

FOTOSELLİ KAPI İSTANBUL

Sıkça Sorulan Sorular

Otomatik Kapılar içerden kilit sisteminin bulunduğu dışardan şifreli girişlerin koyulabildiği güvenlikli sistemlerdir. Şifre girilmediği taktirde kapının motorları kapıyı tutacak ve açılmamasını sağlayacaktır.
Fotoselli kapılar çok büyük enerji tasarrufları sağlar kışları yarım açılabilir olarak ayarlayıp ya da komple kapalı kal modu kullanarak ısı giderlerinizi yarı yarıya düşürebilirsiniz. Otomatik Kapılar sadece iş yerleri ve AVM’ler için değildir. Aynı zamanda evlerinize ve apartmanlarınıza da yapılarak estetik görünümler kazandırabilirsiniz. Fotoselli Kapıların camları oldukça dayanıklı olarak imal edilir uzun ömürlü ve kalitelidir.
Fotoselli kapıların montajı uzman ekiplerimizce itina ile takılır. Fotoselli kapıların montajları çok kısa sürmektedir. İstenilen şekilde ve özenle imal edilir. Aynı zamanda BABDOOR marka olmayan fotoselli kapıların tamiri ve bakımını da üstlenmekteyiz.
İstanbul fotoselli kapıların fiyatları kura bağlı olarak değişmektedir. İstanbul fotoselli kapılar uzun yıllar boyu edindiğimiz deneyim ve imalatlarla uygun fiyatlar sağlıyoruz. En iyi planımızı denemek için bizi arayın.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı Fiyatları İstanbul

Otomatik Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN