otomatik döner kapı ankara
otomatik döner kapı ankara
otomatik döner kapı ankara

Otomatik Döner Kapılar | Automatic Revolving Door

Otomatik Döner kapılar Fotoselli Kapılar gibi her yerde kullanımı tercih edilmez. Bina ve evlerden ziyade AVM ve iş merkezleri gibi yerlerde ve insan trafiğinin çok olduğu yerlerde tercih edilir. Döner kapılar tek bir yöne doğru döndüğü için insanlar birbirini engellemeden kolay geçiş sağlarlar, aynı zamanda rüzgâr ve yağmur gibi dış faktörleri de engellediği için ortamın ısısını sabit tutarlar. Döner kapılarımız sürekli dönmeye veya fotoselli sistem kullanarak sadece ziyaretci geçişleri esnasında el değmeden hijyenik olarak kullanıla bilir. İşletmelerinize şık görünümleriyle profesyonellik katmak istiyorsanız Yetiş Otomasyonun uzmanlığını tercih etmek isteyebilirsiniz.

Manuel Döner Kapılar | Manuel Revolving Door

Manuel Döner kapılar Otomatik kapılar gibi dönme mantığıyla çalışır ama bu işlevi vermek için elle itmek gerekir. Manuel döner kapılar Bina ve evlerden ziyade AVM ve iş merkezleri gibi yerlerde ve insan trafiğinin çok olduğu yerlerde tercih edilir. Döner kapılar tek bir yöne doğru döndüğü için insanlar birbirini engellemeden kolay geçiş sağlarlar, aynı zamanda rüzgâr ve yağmur gibi dış faktörleri de engellediği için ortamın ısısını sabit tutarlar. İşletmelerinize şık görünümleriyle profesyonellik katmak istiyorsanız Yetiş Otomasyonun uzmanlığını tercih etmek isteyebilirsiniz.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Döner Kapı Çeşitlerimiz Kompakt Döner Kapılar, Yüksek Kapasiteli Döner Kapılar, Camdan Yapılma Döner Kapılar, Erişim Kontrollü Döner Kapılar, bunları detaylıca açıklamak gerekirse Yüksek Kapasiteli Döner Kapılar Yüksek Kapasiteli Döner Kapılar iki kanatlı ya da 3 kanatlı olarak imal edilebilir. Bu kapılar merkezi büyük bir mile ihtiyaç duymadan çevresel tahrik birimini kullanarak çok geniş geçiş imkânı sunar. Çocuk arabaları, market arabalarının geçişi gibi zor ve yer kaplayan projeler için bire bir çözümdür. Bu kapılar izolasyonu sağladı gibi yanlarında bulunan vitrinlere de reklam koyma imkânı sunar.
Bu kapılar hızları yüksek, orta ve düşük şeklinde ayarlanabilir, Döner Kapılar toz, ısı gibi faktörleri engelleyip ortamınıza değer katacaklardır. Bu kapılarda kilit sistemleri bulunduğundan dolayı işletmeleriniz istediğiniz vakit güvende kalacaktır.
Tavanından kapılarına kadar her yeri camdan yapılma olan bu döner kapılar mekanlarınızı birer sanat eserlerine dönüştürür. LED lambalarla aydınlatılan bu kapılar işletmelerinizin izolasyonunu sağlayıp geçişlerini kolaylaştıracaktır.
Erişim kontrollü döner kapılar istenildiği yöne doğru ayarlana bilir geçiş trafiğiniz nasıl akıyorsa istediğiniz gibi ayarladığınız bu sistemler ayrıca güvenliği ön plana çıkartırlar. Kapı kanatlarının açılabilmesi camların gerektiği durumlarda kırılabilir olması acil durumlarda geçiş imkânı sunar.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Döner Kapı Fiyatları Ankara

Otomatik Döner Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN