hermetik kapı ankara
hermetik kapı ankara
hermetik kapı ankara

Hermetik Kapı

Hermetik Kapı sızdırmaz sürgülü sisteme sahiptir. Hijyen ve hava basıncı kontrolünün önemli olduğu alanlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Hermetik kapılar, normal kullanım için veya yalnızca kuru odalarda kullanılmak için tasarlanmış özel kapılardır. Kapı, kapatıldığında mükemmel bir şekilde sızdırmazlığını sağlayan ve hava kaçırma maliyetlerini ve yara enfeksiyonlarını azaltmaya yardımcı olan benzersiz bir patentli ray sistemine sahiptir.Hava kaçağı bağımsız olarak test edilmiştir ve 400 Pa basınca kadar sonuçlar mevcuttur. Sürgülü kapılar, menteşeli kapılardan daha az yer kaplar ve çalıştırıldığında daha az hava kaçağı sağlar, bu da onları hijyenin öncelikli olduğu hastane ortamları için ideal hale getirir. Kapı otomasyonları ve temassız sensörler ile enfeksiyonun yayılması en aza indirilebilir. Seçenekler arasında X-ışını korumalı modeller ve 60 dakika yangına dayanıklılık ile resmi olarak test edilmiş modeller bulunur.

KONTROL SEÇENEKLERİ

  • Şifre paneli
  • Mantar buton
  • El sensörü
  • Radar sensörü
HERMETİK KAPI

Sıkça Sorulan Sorular

Yarı Hermetik Kapı
Yarı Hermetik Kapı tam sızdırmaz özelliğe sahip olmasa da yüksek oranda geçişi engeller. Bu tip kapılar ses, yangın ve hijyen için birçok yerde kullanılabilir.
Menteşeli Hermetik Kapı
Menteşeli Hermetik Kapılar kapatıldığı zaman sıkışmasını sağlayan menteşeler otomatik olanlara göre sızdırmaz özelliği en yüksek olan kapılardır. Bu kapılar hava geçişinin istenmediği yerlerde kullanılır genelde soğuk hava depoları gibi.
Otomatik Hermetik Kapı
Otomatik Hermetik Kapılar özeli bir sistemle yapılır, siz dokunmanıza gerek olmadan açılır ve kapandığında havayı yüksek oranda engeller bu kapılar genellikle hastane gibi özel alanlarda tercih edilir.
Hermetik kapılar özel olarak üretilip en kaliteli malzemelerin kullanılması gerekir. BABDOOR Kalitesi ile üretilen bu sızdırmaz kapıların maliyeti diğer kapılara göre oldukça fazladır. Fiyatlarımız Projenin büyüklüğüne ve kura bağlı olarak değişmektedir. Hermetik Kapı Fiyatları için lütfen iletişime geçin.
Hermetik Kapılar bozulması oldukça zor olan kapılardır. Ancak hiçbir şey sonsuz değildir. Arıza tespiti, aradığınız gün BABDOOR firmasının uzman ekipleri tarafından yapılıp, kapınız söz verilen sürede tamir edilecektir. BABDOOR kapıları garanti süresince ücretsiz tamir hizmeti verilir. Kendi markamız olmayan kapıların tamiri ve bakımını da üstleniriz, Hermetik Kapı Tamiri için iletişime geçin.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hermetik Kapı Fiyatları

Hermetik Kapı ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN