otomatik kapı ankara

Otomatik kapı üreticisi Bab Door 2011 yılında fotoselli kapı üretim ve montaj konusunda hizmet vermeye başladı. Yana kayar kapı olarak da söylenen otomatik kapıların otomasyonu üzerine kuruluş yılından itibaren Ar-Ge yaparak otomatik kapı konusunda uzmanlaşmıştır.

Profesyonel keşif ekibimiz, kullanıcılara özel ölçü ve ihtiyaçlarına uygun önerileri sunarak verimli kullanım olanağı sunmaktadır. Bugüne kadar birçok kamu ve özel kuruluşlara hizmet veren Bab Door üretim kalitesinden ödün vermemektedir. CE, ISO 9000 ve TSE belgeleri ile tescillendirilmiş ürünler kullanmaktayız. Bab Door otomatik kapı üretiminde “Made in Turkey” misyonunu yerine getiren büyük bir firmadır. Sizler de tüm Türkiye’deki gibi Babdoor ürünlerini kullanmak ister misiniz?

Misyonumuz

Yeniliklere açık ve her konuda öncü yaklaşımıyla müşterilerimize her zaman en iyi ürün ve hizmetleri vermek. Çevre bilincini ön planda tutarak çevreye duyarlı ve düşük enerjili ürünler sunmak. Ülkemiz menfaatlerine uygun Tamamen Yerli Üretim yapmak.

Vizyonumuz

Türkiye ve Uluslararası Arenada, lider, global pazarda güvenilir ve aranan markası olmak. Karlı ve uzun dönemli büyümeyi gerçekleştirebilmek için küresel pazar payını artırmak.

0 +
Yıllık Tecrübe

Yılların kattığı tecrübe ve gelişimle hizmet vermekteyiz.

0 +
Tamamlanan Proje

Sağlam ve güvenilir yapılarla uygulamalarımızı sunmaktayız.

0 +
Mutlu Müşteri

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyoruz.

0 +
Başarı

Müşteri memnuniyeti ve sağlam üretimle başarıyoruz.

NELER YAPIYORUZ?

Otomatik Kapı

Otomatik Kapı uygulamalarında ihtiyacınız olan çözümler için gerekli keşif, analiz, en uygun malzeme, fiyat, montaj ve en önemlisi satış sonrası destek imkanı. Bizimle her şey gerektiği gibi. BAB DOOR büyüyen müşteri portföyü ile daha güçlü.

otomatik kapı istanbul
01.
otomatik kapı ankara
OTOMATİK KAPI

Otomatik kapı sistemleri, kolay açılır kapanır sistemi sayesinde çok tercih edilirler.

otomatik panjur istanbul
02.
otomatik panjur ankara
OTOMATİK PANJUR

Otomatik panjur geçmişten günümüze kadar rahatlıkla tercih edilen sistemlerdir.

garaj kapısı istanbul
03.
garaj kapısı ankara
GARAJ KAPISI

Garaj kapısı, araçların emniyete alınması ve kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilir.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Adı üzerinde otomatik kapılar, otomatik açılır kapanır özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Süpermarketler, oteller, kamu kuruluşları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde tercih edilen sistemlerdir. Otomatik kapı ankara uygulamaları için bizleri tercih edebilirsiniz.
Otomatik kapı uygulamaları tercihinize ve kullanmak istediğiniz alana göre çeşitlilik gösterebilen sistemlerdir. Otomatik kapı fiyatlarıyla ilgili yeterli bilgi sahibi olabilmez için bizleri ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.
Otomatik Kapı uygulamalarımız Bab Door garantisi altındadır ve kullanıcı hatası dışında ücretsiz servis tamir desteği sağlanmaktadır. Firmamız dışındaki ürünlerin de servis tamir hizmetlerini yapmaktayız. Bab Door ürünleri ya da uygulamalarıyla ilgili yaşayacağınız herhangi bir servis ihtiyacında firmamız personelleri tarafından sizlere kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Otomatik Kapı Ankara Servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
BABDOOR marka fotoselli kapılar giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılabildiği gibi iç ve dış hava ortamının birbirinden hızlı bir şekilde ayrılması istenilen yerlerde de tercih edilebilir. Uygulamanın yapıldığı yere bağlı olarak farklı açılım sistemleri ile yapınıza estetik ve fonksiyonellik kazandırır. Yerli veya ithal motorları ile sessiz çalışma özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür. Fotoselli kapı mekanizmaları ISO 9001 VE CE Kalite belgelerine sahiptir.

OTOMATİK KAPI

Çok tercih edilen otomatik kapı sistemleri ile fotoselli kapı, hermetik kapı, teleskopik kapı, doksan derece açılır kapı, otomatik döner kapı, otomatik panjur, otomatik kepenk, garaj kapısı, bahçe kapısı, seksiyonel kapı, hızlı pvc kapı, yangın kepenkleri, yükleme rampaları, bariyer sistemleri gibi birçok geniş hizmet yelpazesine sahibiz.

Otomatik kapı uygulamaları, sistemleri, fiyatları, servis ve tamir hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.