bahçe kapısı ankara
bahçe kapısı ankara
bahçe kapısı ankara

Bahçe Kapısı

Bahçe Kapısı Ankara’da üretimi yapılıp istenilen her yere gönderimini sağlıyoruz. Bahçe kapıları günümüzde apartmanlara, sitelere, villalara, şirketlere araç giriş çıkışlarının bulunduğu ve güvenlik önlemlerinin sağlanması gereken her yere imalatını ve montajını yapıyoruz. BABDOOR kalitesi istediğiniz boya türü, RAL rengi ve tercih edeceğiniz metal cinsi ile üretimi yapılıp uzman ekiplerimizce montajı sağlanmaktadır.

Neden BABDOOR Bahçe Kapıları?
Bahçe kapılarını eğer istediğiniz bir model var ise ya da seçmek istiyorsanız tasarımı hemen yapılıp imalata geçirilir. Kullandığımız dayanıklı malzemeler ve otomasyon sistemleri ile bahçe kapılarını uzun yıllar boyu konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.
Bahçe Kapısı Çeşitleri
Bahçe kapılarını askılı sistem, kayar sistem ya da manuel olarak tasarlayabiliriz. İsteğinize göre son derece kaliteli malzemeler ve motorlar kullanılır. En kısa sürede montajı ve imalatı sağlanır.

BAHÇE KAPISI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Askılı sistem araç geçişlerinin çok olduğu yerlerde tercih edilebilir kaliteli motorlar kullanılması sebebi ile uzun yıllar deformasyona uğramayacaktır. Bu sistem hiçbir yere temas etmediğinden raylı sistemin üzerine oturtulduğundan dolayı normal Bahçe Kapısı Sistemlerine göre daha hızlı çalışmaktadır. Kumanda, metal kütle detektörü ya da otomatik tanıma sistemi yapılabilir.
Bahçe kapılarının kayar sistemle yapılması yana doğru açılmasını sağlar geçişlerin normal ya da az olduğu yerlerde tercih edilebilir. Bu sistemlerde elle, kumanda ile, metal kütle detektörü ile ya da otomatik tanıma sistemi ile kontrolü sağlanabilir.
Manuel bahçe kapıları yana kayar veya normal açılabilir sistem olarak istenilen yere şık dizaynlar şeklinde tasarlanır. Bunlar otomatik sistem takılmadığından dolayı maliyetleri daha uygundur. Tercihe göre istenilen ürün imalatı ve montajı tarafımızca yapılacaktır.
Bahçe Kapıları m2 üzerinden ve kur farkı hesaplanarak yapılmaktadır. Fiyatlar kullanılan malzemeye ve boyaya göre değişiklik gösterebilir. Bilgi almak için bize ulaşın.
BABDOOR un uzman ekipleri tarafından profesyonel bir şekilde imalatı ve montajı sağlanır. Kapılarınız sipariş verdiğiniz gün imalatı tamamlanır ve ertesi gün montajı sağlanır.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bahçe Kapısı Fiyatları

Bahçe Kapıları ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN