fotoselli kapı ankara
fotoselli kapı ankara
fotoselli kapı ankara

OTOMATİK Kapı

Otomatik Kapı sizi algıladıkları zaman dokunmanıza gerek kalmadan kendi kendine açılan sistemlerdir. Bu sistemler günümüzde her alanda kullanılmaktadır. İnsan trafiğinin yoğun olduğu AVM gibi yerlerden tutun binalarınızın girişini süsleyen ve iç dış havayı kesip tasarruf sağlayan sistemlerdir. Otomatik kapılar fonksiyonel olarak birçok çeşidi bulunmaktadır. Günümüzde genellikle alüminyum ve camlardan oluşan bu sistemlerin maliyeti oldukça uygundur. BABDOOR kalitesi ile üretilen otomatik kapılar için bize ulaşın.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Otomatik Kapı Çeşitleri kullanılan alanlara göre farklılık gösterebilir.

Hastanelerde Hermetik sızdırmaz (ameliyathane kapısı) Kapılar olarak iç ve dış havayı kesen, içerideki basıncı sabit tutan ve paslanmaz çelik özelliği ile mikrop tutmayan hijyenik özelliklere sahip olabilirler. Aynı zamanda radyasyon yayan bölgelerde kapılar kurşun kaplama olarak imal edilip tehlikeli bölgeler sınırlandırılabilir. Hermetik Kapılar hava geçirmez ve basınç sabitliği sayesinde soğuk hava depoları gibi yerlerde de tercih edilir. Var olan kapılarınız arkalarına takılan motor sistemleri sayesinde otomatik kapılara dönüştürülebilir. Maliyeti oldukça uygun olan bu sistemler tuvalet kapıları, yangın çıkışları, yemekhane kapıları dokunulması istenmeyen ya da insan geçişini rahatlatacak yerlere uygulanabilir.

Otomatik Kapılar evlerinize ve işletmelerinizin tercihi olacak Fotoselli Kapı olarak imal edilebilirler. Bu kapılar radar sistemleri sayesinde sizi gördüğünde otomatik sağa ve sola doğru açılan 2 kanat içerirler. Bu kapılar komple camdan ya da içeriyi göstermeyen camlardan imal edilebilirler. Bu kapılardaki radar sistemi sizin istediğiniz şekilde istediğiniz alanda sınırlandırılır. Bu sayede uzaktaki canlıları ya da kedi gibi canlıları algılayamazlar. İç ve dış hava akışını hızlı bir şekilde kestikleri için enerji tasarrufu sağlarlar. Güvenlik Fotoselli Sistemi sayesinde arasında bir nesne olduğu zaman kapanmaz ve herhangi bir canlıya zarar vermez. Kapılar çarpma durumu olmadığı için kullanım ömürleri uzundur.

Otomatik kapılardaki sistemlerin çalışma mantığı aynı fakat düzeneği farklı olduğu için çeşit olarak sınıflandırılan Teleskopik Kapılar piyasaya sürülmüştür. Bu sistemlerin kapıları kapanırken üst üste gelecek şekilde kapanır ve açılırlar. Bu sayede dar alanlarda bile otomatik sistemlerimizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BABDOOR'un yaptığı bütün otomatik sistemler garanti altındadır. Herhangi bir sorun ya da bakım yapılması gerektiğinde tarafımızca karşılanır.
Tüm Otomatik Kapı Sistemlerine monte edilebilen güvenlik sistemleri tercihlerinize ve güvenlik alanlarının önemine göre değişmektedir. Binalarınızın ve işletmelerinizin giriş kısımlarında bulunan kapılara genellikle şifreli paneller tercih edilir. Kapının motor sistemi kapıyı tutup kilitlediği için şifre girilmediği takdirde dışarıdan açılması imkansızdır. Hastane ya da şirketlerinizin güvenlik önlemleri alınması gerek kısımlarda da kullanılırlar. Aynı zaman da el sensörü ve radar sistemleri ile sizi gördüğünde otomatik açılan sistemler yapılabilir. Ultra güvenlik sağlamak için yüz tanıma sistemi, parmak okuyucu ve göz retina tarayıcı sistemler bulunabilir. Kapıların camları kurşun geçirmez olarak imal edilebilir.
Otomatik Kapı Fiyatları otomatik kapıların birçok çeşidine, özelliğine ve kur a bağlı olarak değişmektedir. BABDOOR un size önereceği en uygun teklifler en kısa sürede detaylıca incelendikten sonra tarafınıza dönüş yapılacaktır.
Otomatik Kapı Tamiri BABDOOR un uzman ekipleri tarafından aradığınız gün tespiti yapılır. Üretimi bize ait olan kapıların bakımı ve tamiri garanti süreci altında ücretsizdir. Üretimi bizim tarafımızdan olmayan kapıların işlemleri uygun bir ücrete tabi tutularak itina ile yapılır. Bakımları gereken sistemler aksatılmadan bakımlarının yapılması gerekir bu otomatik sistemlerinizin ömrü için oldukça önemlidir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı Fiyatları

Otomatik Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN