yükleme rampaları ankara
yükleme rampaları ankara
yükleme rampaları ankara

Yükleme Rampaları

Yükleme Rampaları fabrikalarınız da ve işletmelerinizin depo ve lojistik alanlarında kullanılan önemli bir faktördür. Yükleme rampaları yükleme esnasında hız ve güvenlik sağlar. Malzemelerinizin güvenli ve hızlıca taşınması için BABDOOR marka yükleme rampaları en iyi kalitede ve en hızlı şekil de imalatı sağlanır. Yükleme Rampalarının ihtiyacınıza göre tonajı ayarlanabilir.


Yükleme Rampası Çeşitleri
Yükleme Rampalarının birçok çeşitleri bulunmaktadır, bunları sıralamak gerekirse:

Asansör Tipi Yükleme Rampası
asansör tipi yukleme rampasi

Eşyalarınızın dik bir şekilde yüklenip boşaltılmasını sağlar.


Dik Tip Yükleme Rampası
dik yukleme rampasi

Eşyalarınızın yüksek bir kotadan direkt olarak geçişini sağlar.


Konveyörler
konveyör rampa

Konveyörler taşıma rampaları olarak da işlev görürler.


Makaslı Platform Rampaları
makasli rampa

Yükleme rampalarınızın yeteri alanı yoksa, sürekli değişiyorsa ve dik bir şekilde taşınması gerekiyorsa Makaslı Platformlar bu iş için.


Menteşeli Yükleme Rampası
menteseli rampa

Menteşeli Rampa ile Teleskopik Rampa arasındaki tek fark teleskopik rampanın açılıp kapanan bir dile sahip olmasıdır. Bu rampalar kot farkını ortadan kaldırarak temiz ve güvenli bir geçiş sağlar.


Mobil Seyyar Yükleme Rampası
seyyar rampa

Bu tip rampalar istediğiniz yere kolay bir şekilde nakliye yapmanızı sağlar.


Standart Dışı Özel Rampalar
ozel rampa

Eğer yükleme yapmak istediğiniz alan standartlara uymuyorsa ayarlanabilir özel rampalarımızla ufak araçlarınıza ve dilediğiniz yerlere kolayca yükleme yapabilirsiniz.


Teleskopik Yükleme Rampası
teleskopik rampa

Teleskopik rampalar hidrolik özelliği ile çalışır, bu sistemler betona monte edilerek taşınacak yerle arasında köprü oluşturur.


Zeminden Yüklemeli Sabit Rampalar
zeminden yuklemeli rampa

Zeminden yüklemeli rampalar istenildiği zaman indirilip alan açılabilir. Yerden yükleme ve boşaltma yapmayı kolaylaştıran bu rampalar sayesinde yükleriniz artık daha kolay taşınabilir.

YUKLEME RAMPASI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

BABDOOR marka olan ve olmayan yükleme rampalarının tamiri, bakımı ve montajı uzman ekiplerimizce itina ile takılır detaylı bilgi için bize ulaşın.
Yükleme rampaları istenilen çeşide ve kura bağlı olarak değişmektedir, teklifler için bize ulaşın.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Yükle Rampası Fiyatları

Yükleme Rampası Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN