fotoselli kapı ankara
fotoselli kapı ankara
fotoselli kapı ankara

Fotoselli Kapı

Fotoselli Kapı günümüzde her yerde kullanılabilir. Evlerinize ve işletmelerinize şıklık katan bu otomatik sistemler iç mekânın ısısını sabit tutar. Radar sistemi sayesinde dokunmadan geçiş yapabileceğiniz bu sistemler hijyeniktir. Fotoselli Kapılar şifreli panel, el sensörü, parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemleri eklenerek ultra güvenlikli hale getirilebilir. Kapılara uygulanan reflekte cam sayesinde dışardan geçenlerin sizi göremez. Fotoselli Kapılar maliyeti oldukça uygun son derece güvenilir ve uzun ömürlü sistemlerdir.


Fotoselli Kapı Özellikleri
Fotoselli kapıların birçok özelliği bulunur. Kapılar komple camdan imal edilebilir, reflekte cam kullanılabilir, açılma şekilleri otomatik ya da şifreli hale getirilebilir.

Teknik Özellikleri

Radar Sistemi
Bu sistem istenilen çevrede sınırlandırılır ve sizi gördüğü zaman otomatik olarak kapının açılmasını sağlar.
Fotoselli Sistem
Bu sistem kapı açıldığında arasında herhangi bir cisim bulunduğunda algılar ve kapının kapanmasını engeller. Hem kapının hem de sizin güvenliğinizi sağlamış olur.
Kanat Profilleri
Kanat Profilleri kapının monte edildiği kısımlardır. Profiller monte edilecek yere göre tasarlanır bu şekilde kapı problemsiz ve uzun ömürlü olur.
Motor ve Yürütme Aksamı
Bu kısımlar eş zamanlı olarak birlikte çalışırlar. Motor kısımlarına belli periyotlar da bakım yapılması gerekir bu kapının ömrü için önemlidir. Motor yürütme aksamını harekete geçirerek kapının açılıp kapanmasını sağlar.
Kontrol Paneli Yönetim Sistemi
Birçok fonksiyonu içinde barındıran bu kısım kapının beyni olarak görülür. İçinde barındırdığı fonksiyonlar kapının açılıp kapanması, sürekli açık kalması, sürekli kapalı kalması, yarım açılması, gibi yaz kış değiştirebileceğiniz ayarları bulunur.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Bu kapılar hastanelere özel olarak da imal edilirler. Kapı kurşun kaplamalı olarak radyasyonu engelleyebilir. Hermetik olarak dizayn edilip sızdırmaz özelliği ile hava akışını engeller paslanmaz çelik sayesinde mikrop tutmaz. Kapılar kurşun geçirmez özellikte yapılıp güvenliği son noktaya taşıyabilir. Sadece insan geçişinin fazla olduğu yerler de trafiği rahatlatmak amacı ile de kullanılabilir, binalarınızda tasarruf ve gösteriş amaçlı kullanılabilir, kısaca Fotoselli Kapılar aklınıza gelebilecek her çeşit yapıda ve her şekilde kullanılabilir.
Fotoselli Kapılar elektrik olduğu zaman motorlar kapıyı tutarak açılmasını engeller Fotoselli Kapılarda elektrikler kesildiğinde ve jeneratörünüz yoksa açılması için yapmanız gereken güvenlik mandalını serbest bırakıp elle açmanızdır. 5kg gibi ufak bir basınçla açmanız mümkündür.
Fotoselli Kapıların belli periyotlarda bakım görmesi gerekmektedir bu kapının kullanım ömrü için önemlidir. BABDOOR markalı kapılar garanti altında olup işlemlerimiz ücretsizdir. Fotoselli Kapılarda marka fark etmeksizin tamir işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Kapılar genellikle darbe bağlı olarak bozulmaktadır, ya da elektrik dalgalanmalarında kar ve motor kısmı zarar görebilmektedir. Tamiri mümkünse yapılır değilse parça değişimine gidilir.
Fotoselli Kapılar bakım, tamir, imalat ve montaj fiyatları kapının türüne ve yapılacak işlemlere göre değişir, aynı zamanda kura bağlı olarak da farklılık göstermektedir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Fotoselli Kapı Fiyatları

Fotoselli Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN