teleskopik kapı ankara
teleskopik kapı ankara
teleskopik kapı ankara

Teleskopik Kapı

Teleskopik kapı genellikle hastane gibi yerlerde tercih edilse de istenilen her yapıda kullanılabilir. Teloskopik kapıların özellikleri 2 panelin birbiri üzerine gelecek şekilde kapanmasıdır. Bu sistem en dar alanlarda bile geniş bir geçiş imkânı sağlar. Bu kapılara istenildiği gibi bir otomatik sistem kullanılabilir. Kapılara isteyen kişinin kolayca dokunmadan geçiş yapa bilmesi için fotoselli sistem ya da el sensörü konula bilir ya da güvenlikli bir geçiş olması amacıyla şifreli panel konulabilir.

TELESKOPİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Yarı Teleskopik Kapı
Yarı Teloskopik Kapı sistemlerini Türkiye’de ilk kullanmaya başlayan BABDOOR en dar alanlarda bile geçiş imkânı sağlıyor. Bu sistem 2 kanadında üst üste gelecek şekilde açılıp kapanması mantığı ile çalışıyor.
Teloskopik Kapı
Bu sistem ise tek bir kapının bağlı olduğu panelin üstüne gelecek şekilde kapanması ile çalışıyor. Yine istenilen dar alanlarda kullanılması için tasarlanan bu sistemleri en çok tercih edilen sistemlerimizden biri yapıyor.
Teloskopik Kapı Fiyatları diğer sistemlerimize göre oldukça maliyetsizdir. Kullanılan dayanıklı alüminyum ve dar alanlar için küçük paneller bu sistemin maliyetini azaltır. Fiyatlarımız kura bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. En uygun Teleskopik Kapı Fiyatları için hemen arayın.
BABDOOR Teloskopik Kapı Tamirini uzman ekiplerimizce aradığınız gün gelip ilgilenmektedir. Bu kapılar bakımı düzenli olarak yapılırsa hiçbir sıkıntı çıkarmamaktadır. BABDOOR sistemleri garantilidir. Garanti altında olmayan ürünlerinizin de bakımını ve onarımını yapmaktayız.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Teleskopik Kapı Fiyatları

Teleskopik Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN