yangın kapıları
yangın kapıları
yangın kapıları

Yangın Kapıları

Yangın Kapıları evlerinizin ve işletmelerinizin yangın merdivenlerin de acil çıkış anında kolay geçiş yapabilmesini sağlar. Yangın kapıları istenilen her yere takılabilir, yangın kapılarının en büyük özellikleri Avrupa standartlarınca tescillenmiş olup yangın esnasında 120 dakika dayanabilmesidir. Bu kapılar alevi, dumanı ve ısıyı keserler bu sayede acil bir durum esnasında hem güvenli geçiş sağlar hem de geçiş yapıldıktan sonra güvende kalmanızı sağlar. Yangın kapılarının farklı çeşitleri bulunabilir, tek kanatlı, çift kanatlı ve camlı olarak imal edilebilirler. Binalarınızda yangın kapısı yok ise size göre proje tasarlanıp uygulanır, eski olan yangın kapılarınız yenileri ile değiştirilir. Yangın kapılarımız galvaniz özelliği kullanılarak ömür boyu kullanım imkânı sağlar, çeşitli renkler ve desenlerle süslenip dekoratif olarak sizlerin hizmetine sunulur.

Yangın Kapısı Özellikleri

  • Galvanizli
  • REI 120 sertifikalı
  • Panik bar
  • Elektro Statik Boyalı
  • Tek ya da çift kanat
  • Seçtiğiniz bir RAL rengi

YANGIN KAPILARI

Sıkça Sorulan Sorular

Tek Kanatlı Yangın Kapısı Tek kanatlı yangın kapıları geçişin dar olacağı yerler de kullanılır. Montajı daha kolaydır ve kalın çelikten yapılma sistem ile koruma özelliğine sahiptir. Çift Kanatlı Yangın Kapısı Çift kanatlı yangın kapıları geçiş alanın geniş olduğu yerlerde kullanılır. Bu kapılar genişliği sayesinde daha çok insanın tahliyesini sağlar. Alt kısımlara koyulan eşik çelikten yapılma ve orta kısımda bulunan ısı contaları sayesinde sızdırmazlık özelliği sağlanır. Camlı Yangın Kapısı Camlı yangın kapıları isteğe göre uygulanabilir. Isıya dayanıklı kırılmaz camlar kullanılarak koruma özelliği artırılmıştır. Diğer tarafı görme şansınız olduğundan kaza yaşanma riski daha azdır, aynı zamanda estetik bir görünüm katar.
Yangın kapıları kullanılan dayanıklı malzemelere ve aksesuarlara bakılarak diğer kapılarımıza göre maliyeti biraz fazla olabilir, ama hiçbir şey can güvenliğinden daha önemli değildir. Fiyatlarımız kura bağlı olarak değişkenlik gösterebilir.
Yangın Kapıları çelikten yapılma sistemler olduğu için zarar görmeleri çok zor bir ihtimaldir. Kapı kollarında kırılmalar meydana geldiyse değiştirilebilir, daha önceden bir afet yaşamış kapılarınız var ise tamir edilemez. Yangın kapıların da çelik ve contaların özelliği yangın esnasında genleşerek sızdırmazlık özelliği sağlamasıdır. Bu özellik tamir değil değişim ister. BABDOOR marka kapılarınız garanti altındadır, bakım ve onarımları zamanında yapılır, eğer kapılarınız BABDOOR marka değil ise değişim, onarım ve bakımını seve seve yaparız.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Yangın Kapısı Fiyatları

Yangın Kapısı ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN