garaj kapısı ankara
garaj kapısı ankara
garaj kapısı ankara

Garaj Kapısı

Otomatik Garaj Kapısı aklınıza gelebilecek her alana profesyonellik katar bu sistem evleri, siteleri, fabrikaları ve işletmeleri gibi yerleri uzun seneler boyu korur. Garaj kapısı sistemi özenle montajı yapılırsa toz, ısı, rüzgâr gibi etkenleri dışarda tutarak harika bir izolasyon sağlar. Bu sistemlerin en büyük avantajı zahmetsiz olması ve konfor sağlamasıdır. Ayrıca güvenlik sistemleri takılarak bulunduğunuz yerde koruma sağlar. Garaj kapılarında siz arabadan çıkmadan kumandayla açılarak konfordan taviz vermemekteyiz aynı zamanda siz altından geçerken, fotoselli sistem sayesinde tespit yapar kapanmadan açık kalır kapanacağı sırada ise tekrar açılarak altından güvenlince geçebilmenizi sağlar. İstenildiği takdirde garaj kapılarınız içi dolgulu yapılabilir bu da ses ve ısı yalıtımı sağlar. Panellerin arasında kenarlarında EPDM (EthylenePropylene Diene Monomer) conta bulunduğu için toz yağmur ve rüzgâr geçirmezdir, ayrıca kapının altında da EPDM (EthylenePropylene Diene Monomer) conta bulunduğundan kapı yere çarpmaz ve yavaşça oturur buda deformasyonu engeller.

OTOMATİK KAPISI

Sıkça Sorulan Sorular

Garaj kapısı normal garaj kapıları alüminyum, için dolgulu veya çelik olarak tasarlanabilir. Renkleri de istenildiği gibi ayarlana bildiğinden dekoratif açıdan da uygundur, kumanda ve butonla işlev görebilir tercihen araç geçişlerinin az olduğu müstakil evlerde kullanılır. Seksiyonel Garaj Kapıları genellikle araç trafiğinin fazla olacağı site veya büyük alışveriş merkezi gibi yerlerde tercih edilmektedir hem hızlı olması hem dayanıklı olması tercih sebepleridir ayrıca motorunun kapalı olarak dizayn edilmesi de görüntü estetiği sağlar. Garaj Kapıları yan tarafa doğru açılabilir şekilde tasarlanabilir bu tasarım garaj kapıları hem çabuk hem de araç trafiğinin çok olduğu yerlerde yapılabilir genel olarak okul gibi büyük alanlarda tercih edilir.
Garaj kapısının montajı yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunlar garaj kapısının monte edileceği zemin kesinlikle düz olmalıdır. Yoksa daha sonradan sürtünme bağlı olarak kapınızda arızalar meydana gelmektedir.
Garaj kapılarının genellikle arıza vermesinin sebebi kullanıcılardan kaynaklıdır. Garaj kapıları darbe aldığı zaman dişlileri kırılır ve değiştirilmesi gerekir. Bir diğer problem ise elektrik kesintilerinde voltajların dengesiz gelmesinden dolayı kapının kartlarının ve motorlarının yanmasıdır. Bu tip durumlarda da yine değişim gereklidir. Eğer otomatik garaj kapınız sizi algılamıyor veya siz geçerken kapanıyorsa fotoselli sisteminizde bir problem var demektir. Fotoselli sisteminin görüş alanın ayarlanması bozuk ise değiştirilmesi gerekir. Son olarak da garaj kapısı düşebilir halatları kopabilir veya yayları kırılabilir. Bunların önüne geçmek için kapıların bakımını zamanında yaptırmak gerekir.
Garaj Kapısı Fiyatları boyutuna malzemede istenilen çeşitlere göre değişiklik gösterebilir. Garaj Kapılarımız garantilidir. İsteğe göre profesyonel ekiplerimiz bakımını, montajını ve tamirini özenle yapacaktır. Fiyat teklifleri için telefonla ya da maille ulaşabilirsiniz.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Garaj Kapısı Fiyatları

Garaj Kapısı ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN