seksiyonel kapı ankara
seksiyonel kapı ankara
seksiyonel kapı ankara

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı yüksek güvenlikli dar alanlarda hızlı geçiş sağlayan profesyonel kapı sistemleridir. Seksiyonel Kapılar garajlarda, fabrikalarda istenilen birçok yerde kullanılabilir, bu kapılar yüksek güvenlik ve yalıtım içinde kullanır.

Seksiyonel Kapılar Nasıl Çalışır?
Seksiyonel Kapılar tavanlara monte edilen dikey ve yatay rampalar sayesinde yukarı doğru açılabilir şekilde tasarlanmıştır, yukarı açılabilme özelliği yer kaplamaz fotoselli sistem kullanılarak altından geçen kişiye güvenlik sağlar. İstenirse çeşitli tasarımlarla ön plana çıkar. Kapılara monte edilen EPDM (EthylenePropylene Diene Monomer) contalar sayesinde sızdırmaz özellikli ve gürültüsüz kapanış sağlar.
Seksiyonel Kapı Çeşitleri
Seksiyonel kapılar isteğe göre alüminyum, çelik, içi dolgulu ve galvaniz kaplama olarak üretilebilir. İçleri poliüretan olarak kullandığımız seksiyonel kapılar ısı yalıtımı sağlayarak bulunduğu ortamda tasarruf sağlar. Çelik ve galvaniz kaplama kapılarımız 3 katlı koruma sağlar bu kapılar darbelere ve patlamalara karşı dirençlidir, uzun yıllar boyu kullanım imkânı sunar. Alüminyum kapılarımız dayanıklı olmasına karşı fiyatları daha uygundur.

Seksiyonel Kapı Nerelerde Kullanılır?
  • Oto yıkamacılar
  • Fabrikalar
  • Otopark ve Garajlar
  • Ev, Site, Apartmanlarda
  • Üretim Tesisleri ve Fabrikalar
  • AVM
  • Sergi ve Fuarlarda
Seksiyonel Kapı DWG
DWG Seksiyonel Kapılar seksiyonel kapıların teknik çizimleridir. Profesyonel ekibimizce tasarlanıp hazırlanır. Eğer teknik destek ve yardım almak isterseniz bu konuda en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.
SEKSİYONEL KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Full Vision Seksiyonel Kapılar tasarım harikası ürünlerimizdir. Seksiyonel Kapılara yerleştirdiğimiz camlar veya çeşitli görüş alanları sayesinde showroomlar gibi yerlerde özellikle tercih edilmektedir.
Seksiyonel Kapı Fiyatları diğer Otomatik Sistemlere göre çok daha ucuzdur. Tabi ki istenilen boyutlara ve tasarımlara göre değişiklik gösterebilir. En iyi teklifimizi görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Seksiyonel Kapıların bakımları düzenli yapılması halinde 15 sene ve daha fazla kullanım ömrü sunar bu kapıların genellikle değişen kısımları motorları olur. Bu yüzden elektrik dalgalanmalarına dikkat edilmesi gerekir. Plakalara zarar gelmediği sürece kullanım ömürleri uzatılabilir.
Seksiyonel Kapılar halat kopmalarına ve yay kırılmalarına karşı emniyet sistemleri ile donatılmıştır. Emniyet Sistemi bir ihtiyaç değil gerekliliktir. Bütün kapılarımızın güvenlikli ve kaliteli olması hedeflenmiştir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Seksiyonel Kapı Fiyatları

Seksiyonel Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN