garaj kapısı ankara
garaj kapısı ankara
garaj kapısı ankara

Garaj Kapısı İstanbul

Garaj Kapısı İstanbul tüm Türkiye de bulabileceğiniz en iyi Otomatik Garaj Kapıları Sistemleridir. Garaj kapılarımız kullanımı rahat, konforlu ve uzun ömürlüdür. İstanbul Garaj Kapıları sistemini en uygun Yetiş Otomasyon şirketlerinden bulabilirsiniz. Uzun yıllar boyu süren deneyimlerimiz ile en iyi hizmeti vermekteyiz.

GARAJ KAPISI İSTANBUL

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Garaj Kapıları garajlarınızı evlerinizi bahçelerini üstün tasarımlarıyla süsleyen ve güvenlik önlemli sistemlerdir. Garaj Kapıları çelikten ve içi poliüretan dolgu ile güçlendirilmiştir. Garajlarınız kışın bile bu sayede sıcakta ve güvende kalacaktır. Garaj Kapılarımız tavanlara monte edilen raylar ya da katlana bilir sistemler sayesinde en dar alanları bile rahatça kullanmanızı sağlar. Garaj Kapısı sistemleri otomatiktir metal kütle dedektörü ya da kumandalı sistem sayesinde siz aracınızın içinden çıkmadan rahatça geçiş yapabilirsiniz. Garaj Kapılarımızda bulunan Fotoselli Sistem sayesinde araçlarınız altından geçerken kapılar kapanmayacak ve kaza riski olmayacaktır. Garaj kapıları kullanılan epdm contalar sayesinde sızdırmaz özelliklidir bu sayede yağmur suyu, toz ve kir almadan araçlarınızı koruyabilirsiniz.
Asma Garaj Sistemleri yeni çıkan çok kullanışlı bir sistemdir. Kapılar 2 ray üzerine oturtulur ve hiçbir yere temas etmediği için 5 kat daha hızlı açılır. Bu sistemler araç geçiş trafiğinin fazla olduğu yerlerde daha kullanışlı olur.
Garaj Kapısı Tamiri İstanbul uzman ekiplerimiz tarafından aradığınız gün yapılır. BABDOOR güvencesi altında olan kapılarımızda garanti bulunmaktadır. Kapılarınız BABDOOR değil mi üzülmeyin kendi ürünümüz olmayan kapıların tamiri ve bakımını da yaparız.
İstanbul Garaj Kapıları firmamız tarafından en uygun fiyatlarla size sunulmaktadır. Fiyatlarımız kullanılan malzeme ve kura göre değişiklik gösterebilir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Garaj Kapısı Fiyatları İstanbul

Garaj Kapısı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN