yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara

Seksiyonel Kapı Ankara

Seksiyonel Kapı Ankara Türkiye’deki bütün fabrikalara ve gerekli yerlere üretim sağlıyor. Seksiyonel kapı hem sağlam güvenilir hem de paslanmaz ve uzun ömürlüdür. Genellikle fabrika ve işletmelerde tercih edilen seksiyonel kapılar geniş ve hızlı geçiş sağlarlar. Seksiyonel kapılar yukarı doğru katlanarak açılabildiğinden en dar alanlar da bile rahatlık sunar. Seksiyonel kapılar üzerlerinde bulunan epdm conta sayesinde sızdırmazdır. Soğuk hava, yağmur, toz gibi dış etkenleri tutarak tasarruf ve hijyen sağlar.
Seksiyonel Kapı Özellikleri
Seksiyonel Kapılar imal sürecin de tercihe göre alüminyumdan ya da çelikten üretilebilirler. Galvaniz kaplama sayesinde hayat boyu paslanmaz. İçine uygulanan poliüretan dolgu sayesinde ısı yalıtımı kat kat artırılır. Full Vision Seksionel kapılar, kapılara monte edilen görüş alanları sayesinde pencereli hale getirilebilir. Bu uygulama genellikle showroomlarda tercih edilse de isteğe göre her yerde uygulanabilir.
Seksiyonel Kapı Nerelerde Kullanılır?
Seksiyonel Kapı genellikle fabrika ve işletmeler de tercih edilse de garaj gibi yerlerde de kullanılır.
Seksiyonel Kapı Emniyeti
Seksiyonel kapılarımız BABDOOR kalitesi ile yay kırılması ve halat kopmasına karşı emniyet sistemleri ile donatılmıştır. Günümüz de kullanılan fotoseli sistemi sayesinde kapı kapanırken arada engel var ise kapanmaz bu da kazaların önüne geçilmesini sağlar.
Seksiyonel Kapı Fiyatları
Sistemlerimizin fiyatları kura bağlı olarak değişiklik göstermektedir. BABDOOR un en uygun fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Adı üzerinde otomatik kapılar, otomatik açılır kapanır özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Süpermarketler, oteller, kamu kuruluşları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde tercih edilen sistemlerdir. Otomatik kapı ankara uygulamaları için bizleri tercih edebilirsiniz.
Otomatik kapı uygulamaları tercihinize ve kullanmak istediğiniz alana göre çeşitlilik gösterebilen sistemlerdir. Otomatik kapı fiyatlarıyla ilgili yeterli bilgi sahibi olabilmez için bizleri ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.
Otomatik Kapı uygulamalarımız Bab Door garantisi altındadır ve kullanıcı hatası dışında ücretsiz servis tamir desteği sağlanmaktadır. Firmamız dışındaki ürünlerin de servis tamir hizmetlerini yapmaktayız. Bab Door ürünleri ya da uygulamalarıyla ilgili yaşayacağınız herhangi bir servis ihtiyacında firmamız personelleri tarafından sizlere kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Otomatik Kapı Ankara Servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
BABDOOR marka fotoselli kapılar giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılabildiği gibi iç ve dış hava ortamının birbirinden hızlı bir şekilde ayrılması istenilen yerlerde de tercih edilebilir. Uygulamanın yapıldığı yere bağlı olarak farklı açılım sistemleri ile yapınıza estetik ve fonksiyonellik kazandırır. Yerli veya ithal motorları ile sessiz çalışma özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür. Fotoselli kapı mekanizmaları ISO 9001 VE CE Kalite belgelerine sahiptir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Seksiyonel Kapı Fiyatları Ankara

Seksiyonel Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN