yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara

Hermetik Kapı Ankara

Hermetik Kapı Ankara BABDOOR kalitesi ile tüm Türkiye de son hızıyla yayılıyor. Genellikle hastaneler de kullanılan bu kapılar aynı zaman da soğuk hava depoları gibi hijyenik ve sızdırmaz yerlerde kullanılır. Hermetik Kapılar tam sızdırmaz ve yarım sızdırmaz şeklinde iki çeşittir. Tam sızdırmaz hermetik kapılar iç basıncı sabit tutarlar. Paslanmaz çelik özelliği sayesin de mikroplar barınamaz ve hijyeniktir, bu kapılar genellikle ameliyathane gibi yerlerde tercih edilir. Yarı sızdırmaz kapılar ise hava geçişini engeller genellikle soğuk hava depolarında ve laboratuvarlarda kullanılırlar.
Hermetik Kapılarda Güvenlik
Hermetik Kapıların otomatik açılması için birçok sistem mevcuttur. El sensörü ile kapılarınızı dokunmadan sensöre elinizi göstererek açabilirsiniz. Üst bölüme yerleştirilen radar sistemi ile kapı sizi gördüğü zaman otomatik açılır, genellikle hermetik kapılarda tercih edilmez. Şifreli paneller ile sizin belirlediğiniz bir şifreyle kapının açılması sağlanabilir. Yüz tanıma sistemi ile güvenlik önlemleri artırılabilir. Parmak okuyucu ile kapılarınızı güvenlikle açabilirsiniz.
Hermetik Kapı Tamiri
Hermetik Kapılar çelik yapısından dolayı genellikle arıza vermeyen kapılardır. BABDOOR kalitesi ile üretilen kapılar garantimiz altındadır. Bakım ve tamirler uzaman ekiplerimizce en kısa sürede yapılmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçin.
Hermetik Kapı Fiyatları
Hermetik Kapılar kullanılan çeliklerden dolayı maliyeti diğer kapılarımıza göre biraz daha fazladır. Fiyatlar kura bağlı olarak değişiklik göstermektedir. En iyi tekliflerden yararlanmak için hemen iletişime geçin.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Adı üzerinde otomatik kapılar, otomatik açılır kapanır özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Süpermarketler, oteller, kamu kuruluşları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde tercih edilen sistemlerdir. Otomatik kapı ankara uygulamaları için bizleri tercih edebilirsiniz.
Otomatik kapı uygulamaları tercihinize ve kullanmak istediğiniz alana göre çeşitlilik gösterebilen sistemlerdir. Otomatik kapı fiyatlarıyla ilgili yeterli bilgi sahibi olabilmez için bizleri ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.
Otomatik Kapı uygulamalarımız Bab Door garantisi altındadır ve kullanıcı hatası dışında ücretsiz servis tamir desteği sağlanmaktadır. Firmamız dışındaki ürünlerin de servis tamir hizmetlerini yapmaktayız. Bab Door ürünleri ya da uygulamalarıyla ilgili yaşayacağınız herhangi bir servis ihtiyacında firmamız personelleri tarafından sizlere kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Otomatik Kapı Ankara Servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
BABDOOR marka fotoselli kapılar giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılabildiği gibi iç ve dış hava ortamının birbirinden hızlı bir şekilde ayrılması istenilen yerlerde de tercih edilebilir. Uygulamanın yapıldığı yere bağlı olarak farklı açılım sistemleri ile yapınıza estetik ve fonksiyonellik kazandırır. Yerli veya ithal motorları ile sessiz çalışma özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür. Fotoselli kapı mekanizmaları ISO 9001 VE CE Kalite belgelerine sahiptir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hermetik Kapı Fiyatları Ankara

Hermetik Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN