yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara

Bahçe Kapısı Ankara

Bahçe Kapısı Ankara evlerinizi ve sitelerinizi süsleyen ve güvenliği artıran önemli parçalardır. Bahçe kapıları yapılan kaplamalar sayesin de uzun yıllar boyu kullanım imkânı sunar. Değişik tasarımlar ve modeller için uzman ekiplerimize başvurabilirsiniz. Bahçe kapılarınız güvenlik önlemleri olarak yanlarına koyulan şifreli paneller sayesinde sadece siz ve sitenizdeki insanların geçişi sağlanır. Bahçe kapıları kullanılan değişik materyaller ile daha dayanıklı hale getirilebilir. Kapılarımız metal olması halinde statik boya ile boyanır ve uzun yıllar boyu atmaz. Kapılarınız dilediğiniz şekilde otomatik ya da manuel olarak imal edilir.
Bahçe Kapısı Fiyatları
Bahçe Kapıları m2 üzerinden ve kur farkı hesaplanarak yapılmaktadır. Fiyatlar kullanılan malzemeye ve boyaya göre değişiklik gösterebilir. Bilgi almak için bize ulaşın.
Bahçe Kapısı Montajı
BABDOOR un uzman ekipleri tarafından profesyonel bir şekilde imalatı ve montajı sağlanır. Kapılarınız sipariş verdiğiniz gün imalatı tamamlanır ve ertesi gün montajı sağlanır.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Adı üzerinde otomatik kapılar, otomatik açılır kapanır özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Süpermarketler, oteller, kamu kuruluşları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde tercih edilen sistemlerdir. Otomatik kapı ankara uygulamaları için bizleri tercih edebilirsiniz.
Otomatik kapı uygulamaları tercihinize ve kullanmak istediğiniz alana göre çeşitlilik gösterebilen sistemlerdir. Otomatik kapı fiyatlarıyla ilgili yeterli bilgi sahibi olabilmez için bizleri ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.
Otomatik Kapı uygulamalarımız Bab Door garantisi altındadır ve kullanıcı hatası dışında ücretsiz servis tamir desteği sağlanmaktadır. Firmamız dışındaki ürünlerin de servis tamir hizmetlerini yapmaktayız. Bab Door ürünleri ya da uygulamalarıyla ilgili yaşayacağınız herhangi bir servis ihtiyacında firmamız personelleri tarafından sizlere kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Otomatik Kapı Ankara Servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
BABDOOR marka fotoselli kapılar giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılabildiği gibi iç ve dış hava ortamının birbirinden hızlı bir şekilde ayrılması istenilen yerlerde de tercih edilebilir. Uygulamanın yapıldığı yere bağlı olarak farklı açılım sistemleri ile yapınıza estetik ve fonksiyonellik kazandırır. Yerli veya ithal motorları ile sessiz çalışma özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür. Fotoselli kapı mekanizmaları ISO 9001 VE CE Kalite belgelerine sahiptir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bahçe Kapısı Fiyatları Ankara

Bahçe Kapısı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN