yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara

Hızlı PVC Kapı Ankara

Hızlı PVC Kapı Ankara ile Türkiye’deki bütün fabrikalar ve işletmeler fonksiyonlarını daha hızlı yapacak. Hızlı PVC Kapı yarım saniye gibi bir süreyle açılır. İnsanların ve forkliftlerin sürekli geçiş yaptığı alanlarda büyük avantaj sağlar. Hızlı Kapılar sızdırmaz özelliktedir, montajı yapılan yerlerde enerji tasarrufu sağlarlar ve toz, yağmur gibi etkenleri tutarlar. Bu kapılar otomatik sistemler ile donatıldığı için geçiş işlemleri oldukça kolaydır. İsteğe göre metal kütle dedektörü, radar sistemi gibi otomatik sistemler entegre edilebilir.
Hızlı pvc Kapı Çeşitleri Ankara
Hızlı pvc kapılar katlanabilir ve sarmal olarak iki ye ayrılmaktadırlar. Sarmal kapılar üst tarafta bulunan motor bölümüne kapının sarılarak açılıp kapatılması mantığı ile çalışmaktadır. İç kısımlar da tercih edilir. Katlanabilir kapılar ise dış girişler de rüzgârın yoğun olduğu yerlerde ve 3 metreyi aşan genişliklerde kullanılır. Katlanabilir kapılar parça parça olduğu için rüzgâra karşı son derece dayanıklıdır.
Hangar Kapıları
Hangar Kapıları uçak hangarları gibi büyük boyutlardaki kapılardır. Bu kapılar rüzgâra ve ağırlığa dayanıklı olması gerekir. Hangar kapıları yapılırken ortaya açılabilir destek direği koyulur, bu sayede ağırlık her bölgeye eşit dağılır ve kapılar zarar görmez.
Hızlı PVC Kapı Fiyatları Ankara
Hızlı PVC Kapı Fiyatları oldukça uygundur. BABDOOR kalitesi ile üretilen kapılarımız garanti altındadır. En uygun fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Adı üzerinde otomatik kapılar, otomatik açılır kapanır özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Süpermarketler, oteller, kamu kuruluşları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde tercih edilen sistemlerdir. Otomatik kapı ankara uygulamaları için bizleri tercih edebilirsiniz.
Otomatik kapı uygulamaları tercihinize ve kullanmak istediğiniz alana göre çeşitlilik gösterebilen sistemlerdir. Otomatik kapı fiyatlarıyla ilgili yeterli bilgi sahibi olabilmez için bizleri ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.
Otomatik Kapı uygulamalarımız Bab Door garantisi altındadır ve kullanıcı hatası dışında ücretsiz servis tamir desteği sağlanmaktadır. Firmamız dışındaki ürünlerin de servis tamir hizmetlerini yapmaktayız. Bab Door ürünleri ya da uygulamalarıyla ilgili yaşayacağınız herhangi bir servis ihtiyacında firmamız personelleri tarafından sizlere kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Otomatik Kapı Ankara Servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
BABDOOR marka fotoselli kapılar giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılabildiği gibi iç ve dış hava ortamının birbirinden hızlı bir şekilde ayrılması istenilen yerlerde de tercih edilebilir. Uygulamanın yapıldığı yere bağlı olarak farklı açılım sistemleri ile yapınıza estetik ve fonksiyonellik kazandırır. Yerli veya ithal motorları ile sessiz çalışma özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür. Fotoselli kapı mekanizmaları ISO 9001 VE CE Kalite belgelerine sahiptir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı pvc Kapı Fiyatları Ankara

Hızlı pvc Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN