yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara

Bariyer Sistemleri Ankara

Bariyer Sistemleri Ankara geçiş güvenliğinin sağlanması istenilen her yer de kullanılmaktadır. Bariyer sistemlerinin üretimi Ankara da yapıp bütün Türkiye’ye ulaştırıyoruz. Bariyer sistemlerinin 2 çeşidi bulunmaktadır. Kollu bariyer ve mantar bariyer şeklinde, kollu bariyerler de son derece güvenilir ve geçişi engelleyen sistemlerdir. Sistemler tamamen otomatiktir. Elektrik kesintisi dahilin de jeneratör yok ise manuel kullanımı da oldukça kolaydır. Mantar bariyerlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Otomatik ve manuel olarak kullanılabilir. Bu sistemler yüksek kalite çelikten imal edilmiştir. Antiterör koruması vardır.
Mantar Bariyer Fiyatları Ankara
BABDOOR kalitesi ile yapılan sistemlerimizin fiyatları kura bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. İstediğiniz tasarım ve fiyat konusun da detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Adı üzerinde otomatik kapılar, otomatik açılır kapanır özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Süpermarketler, oteller, kamu kuruluşları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde tercih edilen sistemlerdir. Otomatik kapı ankara uygulamaları için bizleri tercih edebilirsiniz.
Otomatik kapı uygulamaları tercihinize ve kullanmak istediğiniz alana göre çeşitlilik gösterebilen sistemlerdir. Otomatik kapı fiyatlarıyla ilgili yeterli bilgi sahibi olabilmez için bizleri ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.
Otomatik Kapı uygulamalarımız Bab Door garantisi altındadır ve kullanıcı hatası dışında ücretsiz servis tamir desteği sağlanmaktadır. Firmamız dışındaki ürünlerin de servis tamir hizmetlerini yapmaktayız. Bab Door ürünleri ya da uygulamalarıyla ilgili yaşayacağınız herhangi bir servis ihtiyacında firmamız personelleri tarafından sizlere kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Otomatik Kapı Ankara Servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
BABDOOR marka fotoselli kapılar giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılabildiği gibi iç ve dış hava ortamının birbirinden hızlı bir şekilde ayrılması istenilen yerlerde de tercih edilebilir. Uygulamanın yapıldığı yere bağlı olarak farklı açılım sistemleri ile yapınıza estetik ve fonksiyonellik kazandırır. Yerli veya ithal motorları ile sessiz çalışma özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür. Fotoselli kapı mekanizmaları ISO 9001 VE CE Kalite belgelerine sahiptir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Bariyer Sistem Fiyatları Ankara

Bariyer Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN