yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara

Doksan Derece Açılır Kapı Ankara

Doksan Derece Açılır Kapı Ankara birçok alanda kullanılabilir. Kapılara monte edilen motorlar sayesinde otomatik açılması sağlanan bu sistemler var olan kapılarınıza da uygulana bilmektedir. BABDOOR firmamızla iletişime geçmeniz dahilin de istediğiniz kapılar tarafımızca tasarlanıp uygun olarak da yapılmaktadır. Doksan Derece Açılır Kapılar genellikle işletmelerinizin tuvaletlerin de ya da lokantaların mutfak kapıları gibi hijyenik ve el değmeden geçiş yapılabilmesini sağlayan yerlerde tercih edilmektedir. Kapılarımızın üretimleri Ankara’da yapılıp Türkiye’nin her yerine ulaştırılması sağlanmaktadır.
Doksan Derece Açılır Kapı Tamiri
Kapılarımızın montajı uzman ekiplerimizce en kısa sürede yapılmaktadır. Tamir ve bakımlar BABDOOR kalitesi ile garanti altındadır. Arızalanan kapılarınız garanti süreci altın da ücretsiz olarak tamir edilmektedir. Markamız olmayan kapıların tamir ve bakımları uygun fiyatlar altında yapılmaktadır. Detaylı bilgi için hemen iletişime geçin.
Doksan Derece Açılır Kapı Fiyatları
Doksan Derece Açılır Kapı Fiyatları maliyeti oldukça uygun sistemlerdir. Fiyatlarımız kura bağlı olarak değişiklik göstere bilmektedir. En iyi teklifler için hemen iletişime geçin.
Doksan Derece Açılır Kapı Özellikleri
İstediğiniz renkler de uygulanabilmektedir. İstenilen yapı malzemesi kullanılmaktadır, alüminyum vb. gibi. Açılma şekilleri şifreli ya da radarlı sistem gibi istenilen şekilde ayarlanmaktadır. Ürünlerimiz garanti altındadır.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Adı üzerinde otomatik kapılar, otomatik açılır kapanır özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Süpermarketler, oteller, kamu kuruluşları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde tercih edilen sistemlerdir. Otomatik kapı ankara uygulamaları için bizleri tercih edebilirsiniz.
Otomatik kapı uygulamaları tercihinize ve kullanmak istediğiniz alana göre çeşitlilik gösterebilen sistemlerdir. Otomatik kapı fiyatlarıyla ilgili yeterli bilgi sahibi olabilmez için bizleri ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.
Otomatik Kapı uygulamalarımız Bab Door garantisi altındadır ve kullanıcı hatası dışında ücretsiz servis tamir desteği sağlanmaktadır. Firmamız dışındaki ürünlerin de servis tamir hizmetlerini yapmaktayız. Bab Door ürünleri ya da uygulamalarıyla ilgili yaşayacağınız herhangi bir servis ihtiyacında firmamız personelleri tarafından sizlere kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Otomatik Kapı Ankara Servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
BABDOOR marka fotoselli kapılar giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılabildiği gibi iç ve dış hava ortamının birbirinden hızlı bir şekilde ayrılması istenilen yerlerde de tercih edilebilir. Uygulamanın yapıldığı yere bağlı olarak farklı açılım sistemleri ile yapınıza estetik ve fonksiyonellik kazandırır. Yerli veya ithal motorları ile sessiz çalışma özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür. Fotoselli kapı mekanizmaları ISO 9001 VE CE Kalite belgelerine sahiptir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Doksan Derece Açılır Kapı Fiyatları Ankara

Doksan Derece Açılır Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN