yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara

Garaj Kapısı Ankara

Garaj Kapısı Ankara günümüzde artık her yerde rağbet görmektedir. Arabalarınızı, işletmelerinizi ve evlerinizi koruyan bu sistemler BABDOOR kalitesi ile garanti altındadır. Garaj kapılarının çeşitleri bulunmaktadır. İsteğe göre yukarı doğru katlanarak açılabilen kapılarımız en dar alanlarda bile rahatlık sağlamaktadır. Garaj kapıları kumanda sistemi ya da şifreli paneller ile size özel olarak tasarlanıp güvenlikli ve konforlu hale getirilebilir. Tozu, yağmuru engelleyen bu sistemler ile hijyenik ortam sağlar.
Garaj Kapısı Çeşitleri Ankara
Garaj kapısı Çeşitleri alüminyum, için dolgulu veya çelik olarak tasarlanabilir. Renkleri de istenildiği gibi ayarlana bildiğinden dekoratif açıdan da uygundur, kumanda ve butonla işlev görebilir tercihen araç geçişlerinin az olduğu müstakil evlerde kullanılır. Seksiyonel Garaj Kapıları genellikle araç trafiğinin fazla olacağı site veya büyük alışveriş merkezi gibi yerlerde tercih edilmektedir hem hızlı olması hem dayanıklı olması tercih sebepleridir ayrıca motorunun kapalı olarak dizayn edilmesi de görüntü estetiği sağlar. Garaj Kapıları yan tarafa doğru açılabilir şekilde tasarlanabilir bu tasarım garaj kapıları hem çabuk hem de araç trafiğinin çok olduğu yerlerde yapılabilir genel olarak okul gibi büyük alanlarda tercih edilir.
Garaj Kapısı Fiyatları
Garaj Kapısı fiyatları kura bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Adı üzerinde otomatik kapılar, otomatik açılır kapanır özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Süpermarketler, oteller, kamu kuruluşları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde tercih edilen sistemlerdir. Otomatik kapı ankara uygulamaları için bizleri tercih edebilirsiniz.
Otomatik kapı uygulamaları tercihinize ve kullanmak istediğiniz alana göre çeşitlilik gösterebilen sistemlerdir. Otomatik kapı fiyatlarıyla ilgili yeterli bilgi sahibi olabilmez için bizleri ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.
Otomatik Kapı uygulamalarımız Bab Door garantisi altındadır ve kullanıcı hatası dışında ücretsiz servis tamir desteği sağlanmaktadır. Firmamız dışındaki ürünlerin de servis tamir hizmetlerini yapmaktayız. Bab Door ürünleri ya da uygulamalarıyla ilgili yaşayacağınız herhangi bir servis ihtiyacında firmamız personelleri tarafından sizlere kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Otomatik Kapı Ankara Servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
BABDOOR marka fotoselli kapılar giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılabildiği gibi iç ve dış hava ortamının birbirinden hızlı bir şekilde ayrılması istenilen yerlerde de tercih edilebilir. Uygulamanın yapıldığı yere bağlı olarak farklı açılım sistemleri ile yapınıza estetik ve fonksiyonellik kazandırır. Yerli veya ithal motorları ile sessiz çalışma özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür. Fotoselli kapı mekanizmaları ISO 9001 VE CE Kalite belgelerine sahiptir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Garaj Kapısı Fiyatları Ankara

Garaj Kapısı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN