yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara
yangın kepenkleri ankara

Otomatik Döner Kapı Ankara

Otomatik Döner Kapı Ankara BABDOOR kalitesi ile garanti altında olan ürünlerimizdir. Döner kapılar genellikle insan trafiğinin yoğun olduğu büyük işletmeler ve alanlar da kullanılmaktadır. Bu sistemler tek bir tarafa döndüğü için insanların birbirine temas etmeden rahatça geçiş yapabilmesini sağlar. Döner kapılar radar sistemi sayesin de insan trafiği olmadığın da dururlar ve enerji tasarrufu sağlarlar. Enerji tasarrufu konusun da bununla da kalmazlar sızdırmaz özellikte olan döner kapılar iç sıcaklığın düşmesini engelleyerek %50 oranında tasarruf sağlar. Kapılar toz, yağmur gibi dış etkenleri geçirmediğinden hijyeniktir. Kapıların dönme hızları ayarlanabilmektedir. Hızlı, orta ve yavaş şeklinde trafiğin yoğunluğuna göre istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.
Döner Kapı Çeşitleri Ankara
Döner kapılar otomatik ve manuel sistem gibi birkaç çeşidi bulunmaktadır. Manuel sistemler elle ittirilerek kapının döndürülmesi sağlanır. Otomatik sistemler ise kendi kendini çalıştırmaktadır. Otomatik Kapıların tasarımları istediğiniz şekilde ayarlanmaktadır. Daha geniş olarak tasarlanan kapılar alışveriş arabası ve çocuk arabası gibi geniş yer kaplayan cisimlerin geçişini kolaylaştırır. Döner Kapıların kanatları 2 ya da 3 şeklinde tasarlanabilir. İnsan trafiğinin şekline göre tasarlana bu sistemler de detaylı bilgi için iletişime geçin.
Döner Kapı Tamiri Ankara
Döner Kapılar genellikle darbelere maruz kaldığı için motor aksamın da problem çıkmaktadır. BABDOOR kalitesi ile üretilen sistemlerimiz garanti altındadır. Markamız olmayan kapılar uygun fiyatlara onarımı yapılmaktadır. Detaylı bilgi için iletişime geçin.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Adı üzerinde otomatik kapılar, otomatik açılır kapanır özelliği sayesinde oldukça kullanışlıdır. Süpermarketler, oteller, kamu kuruluşları, hastaneler, alışveriş merkezleri gibi birçok yerde tercih edilen sistemlerdir. Otomatik kapı ankara uygulamaları için bizleri tercih edebilirsiniz.
Otomatik kapı uygulamaları tercihinize ve kullanmak istediğiniz alana göre çeşitlilik gösterebilen sistemlerdir. Otomatik kapı fiyatlarıyla ilgili yeterli bilgi sahibi olabilmez için bizleri ziyaret edebilir ya da bizleri arayabilirsiniz.
Otomatik Kapı uygulamalarımız Bab Door garantisi altındadır ve kullanıcı hatası dışında ücretsiz servis tamir desteği sağlanmaktadır. Firmamız dışındaki ürünlerin de servis tamir hizmetlerini yapmaktayız. Bab Door ürünleri ya da uygulamalarıyla ilgili yaşayacağınız herhangi bir servis ihtiyacında firmamız personelleri tarafından sizlere kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Otomatik Kapı Ankara Servisi hakkında detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.
BABDOOR marka fotoselli kapılar giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu yerlerde kullanılabildiği gibi iç ve dış hava ortamının birbirinden hızlı bir şekilde ayrılması istenilen yerlerde de tercih edilebilir. Uygulamanın yapıldığı yere bağlı olarak farklı açılım sistemleri ile yapınıza estetik ve fonksiyonellik kazandırır. Yerli veya ithal motorları ile sessiz çalışma özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür. Fotoselli kapı mekanizmaları ISO 9001 VE CE Kalite belgelerine sahiptir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Döner Kapı Fiyatları Ankara

Otomatik DÖner Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN