fotoselli kapı ankara
fotoselli kapı ankara
fotoselli kapı ankara

OTOMATİK Kapı Ankara

Otomatik Kapı Ankara BABDOOR kalitesi ile Türkiye’nin her yerine ulaştırıyoruz. Otomatik kapılar insanların hayatlarını kolaylaştıran günümüzde en çok kullanılan teknolojilerden biri haline gelmiştir. Otomatik kapılar istenildiği gibi var olan kapılarınıza uygulana bilir ya da kendi sistemimiz ile değiştirilebilir. Binalara şıklık katan ve tasarruf katan bu kapıları birlikte inceleyelim.
Otomatik Kapı Çeşitleri Ankara
Otomatik Kapılar binalarınızın girişlerinde kullanılan Fotoselli Kapı, Döner Kapı gibi kapılardır. Tuvaletlerde, mutfak girişlerinde, yangın çıkışlarında hijyen ve kolaylık sağlamak adına doksan derece açılır kapılar kullanılabilir. Hastanelerde tercih edilen kapılar ise genellikle hermetik sızdırmaz kapılardır.
Fotoselli Kapı
Fotoselli Kapılar genellikle binaların girişlerine uygulanmaktadır, ama her yerde kullanılabilir. İç ofis gibi kısımlarda da kullanılabilir. Bu sistemler üst taraftaki radar sisteminin sizi görmesi sonucu otomatik açılıp kapanan sistemlerdir. Yüz tanıma sistemi, parmak sensörü ve şifreli paneller gibi güvenlik sistemleri monte edilebilir. Kapılar akıllı sistem sayesinde dışardan iç taraf görünmez, iç taraf dan dış taraf görünür olarak imal edilebilir. Camlar isteğe göre kurşun geçirmez olarak ya da yandaki profiller konulmadan full cam olarak imal edilebilirler. Bu kapılar kurşun kaplama yapılıp radyasyon içeren bölgelerde kullanılabilirler. İç ve dış havayı anlık kestiği için montajı yapılan yerlerde büyük oranda enerji tasarrufu sağlarlar. Fotoselli güvenlik sistemi sayesinde arada olan canlıları algılar ve kapanmaz hem sizin sağlığınızı korurken hem de kapının ömrü uzatılmış olur. Genel de alüminyumdan üretilen bu sistemlerin maliyeti oldukça uygundur.
Teleskopik Kapı Ankara
Bu Kapılar Fotoselli Kapı sistemleri ile aynı mantık da çalışmaktadır. Aralarındaki tek fark bu kapılar kapanırken birbirinin üzerine gelecek şekilde açılıp kapanmaktadır. Teleskopik Kapılar çalışma mantıkları en dar alanlarda bile kullanılmasını sağlamıştır.
Döner Kapı Ankara
Döner Kapı genellikle AVM ve büyük iş merkezlerin de insan trafiğinin fazla olduğu yerlerde kullanılır. Dış havayı kestiği için iç mekanları sıcak ve temiz tutar. Tek bir tarafa döndüğü için insanlar birbiri ile temas etmeden rahatça geçiş sağlarlar.
Doksan Derece Açılır Kapı Ankara
Bu kapılar var olan kapılarınıza motor sistemi takılarak otomatik hale getirilmesini sağlarlar. Genellikle restoranlar da tuvalet girişlerin de ya da mutfaklarda el değmeden geçiş yapılabilmesi amacı ile tasarlanmıştır.
Hermetik Kapı Ankara
Hermetik Kapılar sızdırmazlık özelliğiyle bilinen kapılardır. Bu kapılar iç ve dış havayı keserek ortamın basıncını dahi sabit tutmaktadırlar. Paslanmaz çelik özellikleri sayesinde mikrop tutmazlar. Genellikle ameliyathane ve soğuk hava depolarında kullanılır. Yarı Hermetik Kapılar ise sızdırmazlık özellikleri daha azdır bu kapılar da soğuk hava depoları ve hijyen isteyen bölgeler de kullanılabilir.

OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Sıkça Sorulan Sorular

Otomatik Kapıları dünyanın istenilen her yerine gönderimini sağlıyoruz.
Tüm Otomatik Kapı Sistemlerine monte edilebilen güvenlik sistemleri tercihlerinize ve güvenlik alanlarının önemine göre değişmektedir. Binalarınızın ve işletmelerinizin giriş kısımlarında bulunan kapılara genellikle şifreli paneller tercih edilir. Kapının motor sistemi kapıyı tutup kilitlediği için şifre girilmediği takdirde dışarıdan açılması imkansızdır. Hastane ya da şirketlerinizin güvenlik önlemleri alınması gerek kısımlarda da kullanılırlar. Aynı zaman da el sensörü ve radar sistemleri ile sizi gördüğünde otomatik açılan sistemler yapılabilir. Ultra güvenlik sağlamak için yüz tanıma sistemi, parmak okuyucu ve göz retina tarayıcı sistemler bulunabilir. Kapıların camları kurşun geçirmez olarak imal edilebilir.
Otomatik Kapıların Fiyatları türüne ve kura bağlı olarak değişmektedir yılların verdiği deneyim ile BABDOOR un hizmetinden memnun kalacağınıza eminiz en iyi tekliflerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.
Otomatik Kapı Tamiri BABDOOR un uzman ekipleri tarafından aradığınız gün tespiti yapılır. Üretimi bize ait olan kapıların bakımı ve tamiri garanti süreci altında ücretsizdir. Üretimi bizim tarafımızdan olmayan kapıların işlemleri uygun bir ücrete tabi tutularak itina ile yapılır. Bakımları gereken sistemler aksatılmadan bakımlarının yapılması gerekir bu otomatik sistemlerinizin ömrü için oldukça önemlidir.

BAB DOOR

BABDOOR’un ürettiği otomatik sistemler garantimiz altındadır. BABDOOR’un geniş ürün hizmetin de Yangın Kapıları, Bariyer Sistemleri, Fotoselli Kapı, Hermetik Kapı, Yükleme Rampaları, Yangın Kepenkleri, Hızlı PVC Kapı, Seksiyonel Kapı, Bahçe Kapısı, Garaj Kapısı, Otomatik Kepenk, Otomatik Panjur, Otomatik Döner Kapı, Doksan Derece Açılır Kapı, Teleskopik Kapı gibi sistemlere ulaşabilirsiniz.

BABDOOR’un uygulamalarına, fiyatlarına, servisine ve tamir hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı Fiyatları Ankara

Otomatik Kapı Sistemleri ile ilgili detaylı fiyat bilgisi için bize ulaşabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN